Завантаження

Дитячий табір/Royal Russell School

Churchill House, Royal Russell School

 Групові поїздки для школярів

Розташування – Великобританія
Кількість студентів –  12
Мова навчання  – англійська
Вік – від 10 до 17
Дати  – 22 липня – 4 серпня 2018
Вартість 4 400 USD (все включено)

 

Кройдон

Це куточок традиційної Англії з її вузенькими вуличками, затишними будинками і прекрасними зеленими парками. Кройдон може похвалитися близькістю до столиці і відмінною інфраструктурою з ресторанами, кафе, маркетами і розважальними центрами.
Престижна англійська школа Royal Russell School знаходиться всього в декількох хвилинах ходьби від центру Кройдона, звідки до виру лондонського життя всього 15 км. Школа розташована в 40 хвилинах їзди від аеропортів Хітроу та Гатвік. Гордістю Royal Russell є головний корпус школи, який поєднує класичний англійський бездоганний стиль з сучасним обладнанням і доглянутою парковою зоною.

Churchill House

Мережа мовних шкіл в Британії, заснована в 1971 році. Мовні центри Churchill House мають відмінну репутацію в міжнародній освітньому середовищі, тому що більше 40 років надають високоякісні курси англійської мови для міжнародних студентів у Великобританії. До складу Churchill House входить 10 великих мовних шкіл.
Освітній провайдер Churchill House регулярно проводить літні мовні курси для дітей на базі престижної британської школи – Royal Russel School. Навчальний заклад має дуже зворушливу історію заснування: в далекому XIX столітті британські торговці, після загибелі своїх друзів, вирішили дати освіту їхнім дітям, і на благодійні гроші вони заснували школу. Дізнавшись про це, англійська королева взяла Royal Russel School під своє заступництво. До цього дня школа залишається під патронатом королеви Єлизавети II, яка балує її своїми візитами.
Завдяки багаторічному досвіду роботи зі студентами, викладачі підбирають навчальну програму, виходячи з індивідуальних особливостей і освітніх цілей кожного студента. Сюди приїжджають студенти з понад 30 країн світу, що забезпечує інтернаціональну середу і безперервне спілкування англійською мовою.
Школа акредитована Британською Радою (British Council) і є членом міжнародних організацій – Quality English, Education UK, English UK. У 2016 році Churchill House отримала престижну премію «Star Awаrds» за кращий юніорський мовний курс до 18 років.

 

ПРОГРАММА

Курси англійської мови в Churchill House сконцентровані на розвитку вільної мови і підвищенні інтересу до англійської мови. Спочатку фахівці школи визначають, що вже знає і вміє студент, а далі вибудовують навчальну програму так, щоб розвинути існуючі навички і отримати певний прогрес за недовгий час.
Після прибуття в школу студенти пишуть тест і проходять співбесіду з викладачем. З’ясувавши рівень знань студента, школа визначає його до відповідного класу. Навчання проходить в невеликих групах до 13 осіб.
У мовному центрі Churchill House працюють кваліфіковані викладачі, які використовують широкий спектр інтерактивних форм навчання, спрямованих на подолання мовного бар’єру у студентів. На уроках діти співають, грають сценки, грають в ігри, захищають проекти, беруть участь в дебатах і Челлендж, і навіть знімають відеоблог і кліпи.
У програму входить 20 годин англійської на тиждень. Студенти можуть самі коригувати розклад в залежності від побажань по інтерактивним занять зі Стаффом школи. Всі підручники та інші навчальні матеріали входять у вартість курсу.
Після закінчення навчання учнів запрошують в Great Hall на Graduation Ceremony – випускну церемонію, де кожен студент отримує сертифікат про успіхи і грамоту за досягнення.

 

ПРОЖИВАННЯ

Студенти проживають у дво-, три- або чотиримісні кімнатах зі зручностями. У номерах є всі необхідні меблі. для Хлопчики та дівчата розміщуються на різних поверхах або в різних будівлях.

 

ХАРЧУВАННЯ

Харчуються студенти в їдальні, де їм надається меню на вибір, а також вегетаріанське меню або збалансований раціон на вибір. Студенти з алергією або спеціальною дієтою можуть звернутися до адміністрації, щоб їх побажання врахували.

 

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА

У щотижневу програму включено 2 екскурсії (1 – на цілий день і 1 – на півдня)
Можливі варіанти екскурсій:
Брайтон
Оксфорд
Собор Кентербері

 

РОЗВАЖАЛЬНІ ЗАХОДИ

Крім навчання школа організовує різноманітні активні, спортивні розваги та чудові екскурсії для того, щоб зробити перебування студентів пізнавальним і корисним. Учні можуть вибирати ту активність, які їм подобаються: наприклад, спорт або квест, майстер-клас з акторської майстерності або урок гри в крикет.
У тиждень передбачено 5 денних активів і 7 вечірніх.
Серед основних розваг: футбол, теніс, бадмінтон, мистецтво і ремесло, волейбол, показ мод, вироби з глини, танці, драма, спортивне орієнтування, барбекю, шоу талантів, дискотеки, караоке, регбі, крикет.

 

У вартість групової поїздки входить:

-уроки англійської мови відповідно до обраної програми
-тестування по приїзду і від’їзду
-сертифікат про закінчення програми
-проживання в резиденції на кампусі
-харчування: повний пансіон
-розважальна програма та екскурсії
-авіапереліт
-трансфер з / в аеропорт
-супровід керівником групи
-візовий супровід
-консульський збір
-переклад документів для візи на англійську мову
-медична страховка

Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!