Завантаження

Квести

КВЕСТИ

 

Квест: в Пошуках скарбів Олеського замку

Разом з аніматорами діти шукатимуть скарб Олеського замку, переживаючи цікаві пригоди на території замку, що вимагають і фізичної вправності, і розумових здібностей. Павутинка бабці Дербелихи, ломиголовки сови Софі, лабіринт ельфів – це неповний перелік випробовувань для юних шукачів пригод. Винагородою за кмітливість та витривалість стане віднайдена дітьми скринька із скарбом древнього замку…
Тривалість -2 години.
Вартість – 3500 грн.
Оптимальна кількість –до 20 осіб.

 

Екскурсія-квест “Пригоди левенят”

Знайдіть 300 левів за 3 години. А скільки загалом левів у Львові? Які найхимерніші та легендарні леви? Леви на гербах, будинках, леви-охоронці. Ви будете шукати левів у найрізноманітніших і несподіваних місцях, підтримуючи дух змагань.
Тривалість -3 години.
Вартість – від 2000 грн.
Оптимальна кількість – 12-20 осіб
.

 

Леоквест: Загадки Львівських мудреців

Стародавнє місто лева приховує, поміж вузьких вуличок, не одну таємницю і не одну легенду. Але секрети відкриються тому, хто молодий, сміливий, спритний, сильний тілом і духом.Отож не гайте часу і поринайте у вихор пригод середньовічногоквесту «Загадки львівських мудреців». У Вашому благородному квесті Вам зустрінуться різні львівські мудреці-мудрагелі – містичний алхімік, спритні і хитрі злодюжки, доблесний лицар та влучний лучник. І кожен із них приберіг для Вас жменю своїх таємниць!
Вартість –від 5000 грн. (залежить від кількості персонажів та складності маршруту)
Оптимальна кількість – до 30 осіб.

 

Театралізована екскурсія “Легенди Львова”

Львів зачаровує своєю романтичною і містичною атмосферою. І в магії цього міста легко не тільки загубитись у лабіринтах вузьких вуличок, але й у плині часу. І йдеться не про години, і навіть не про дні, а про цілі століття! Ви запросто можете перетнути межу, що розділяє віки, і зустрітись з персонами, що жили, працювали, кохали і ненавиділи п’ять сторіч тому. Будьте готові, що Ви попадете в вихор подій, що відбувалися у ті буремні часи. Отож Вас чекають дуелі, вогняна вистава вуличних акторів, подорож у гільдію злодюжок та жебраків, інтриги аристократів та багато іншого. Ми не будемо відривати усі карти і пропонуємо Вам розкрити їх!
Вартість – від 3500 грн. (залежить від кількості персонажів)
Оптимальна кількість – до 30 осіб.

Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!