Завантаження

Екскурсії Львовом

ЕКСКУРСІЇ ЛЬВОВОМ

Пішохідна екскурсія “СТАРИЙ ЛЬВІВ”
Тривалість 2-3,5 год.
Ознайомлення з історією та архітектурним обличчям міста. Огляд найцікавіших пам’яток – старовинних будівель, соборів, парків, фортифікаційних споруд, тощо. Візит на Високий замок та та можливість побачити місто з висоти пташиного польоту!
Прохід унікальною середньовічною частиною міста, занесеною до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок з її 65-метровою Ратушею, Латинська катедра, каплиця Боїмів, дзвіниця Корнякта, Домініканський собор… Захоплюючі розповіді про видатних людей, що жили і гостювали у місті Лева, творили його історію. Відвідини неповторних куточків давнього Львова – Італійського та Вірменського двориків. Львівські легенди, байки та історичні курйози. Архітектурний калейдоскоп: готика, ренесанс, бароко, класицизм, ампір, псевдостилі, сецесія, еклектика… Львівські вар’яти та кав’ярні.
Та ще багато іншого! Питання, на які ви отримаєте відповідь під час оглядового туру: cкільки левів у Львові? Яке відношення мас граф Дракула до міста Лева? Куди ділася річка Полтва? Що робив у Львові Леопольд фон Захер Мазох – німецький письменник, від імені якого походить термін “мазохізм”? Які проблеми завдавала Львівська телевежа московському телебаченню? Що у Львові називають “єдиною у світі сидячою статуєю Свободи”?
Протягом екскурсії побачите і почуєте про все най…най…най… у Львові. Для тих хто вперше у нашому місті цей тур стане відмінним знайомством з містом, але навіть, якщо ви вже бували у нашій Галицькій столиці, ви, так чи інакше, відкриєте для себе багато нового.

Тематична екскурсія “ПОДВІР’ЯМИ ЛЬВОВА”
Тривалість – 2-2.5 год.
Захоплююча екскурсія, яка показує Вам Львів задзеркалля. Ви дізнаєтесь, що криється за фасадами архітектурних пам’яток центру міста, які легенди пов’язані зі старовинними львівськими подвір’ями, переходами, двориками. Спочатку Ви оглянете подвір’я з висоти пташиного польоту вежі Ратуші, дізнаєтесь про систему побудови, як вони переплітаються з різними епохами, а потім вікриєте для себе цей таємний світ: подвір’я-привиди, подвір’я-шинки, подвір’я-монастирі, оборонні подвір’я, житлові подвір’я тощо.

Тематична екскурсія “ЛЬВІВ АВСТРІЙСЬКОЇ КОРОНИ”
Тривалість – 3 год.
Екскурсія Львовом часів 150-річного правління австрійських імператорів, які розширили місто, збагатили його новими будівлями та цілими кварталами: Оперний театр, проспект Свободи, Галицька ощадна каса з її сидячою статуєї Свободи, Університет ім. І. Франка (колишній Галицький сейм), Будинок Вчених (колишнє Шляхетське казино), Палац правосуддя, перший міський парк в Україні, монастирі перетворені на тюрми, австрійська Цитадельна гора, музей однієї книги „Русалка Дністрова”, Львівська Наукова бібліотека ім.В.Стефаника, Палац Потоцьких, пасаж Міколяша та історія Гасової Лампи, Львівська Філармонія та вулиця Академічна.

Тематична екскурсія “ФОРТИФІКАЦІЇ ДАВНЬОГО ЛЬВОВА”
Тривалість – 2.5 год.
Ця екскурсія надає найбільш повну інформацію про оборонну систему середньовічного Львова: міські мури, Високий та Низький замки, вежі, рови, вали, брами, підземні ходи… Ви матимете можливість оглянути рештки оборонних споруд, дізнаєтесь про їхню історію, про облоги та штурми Львова, героїчну оборону міста від числених ворогів. Екскурсія знайомить не лише з фортифікацією середмістя, але й довколишніх монастирів, що були складовою частиною оборонної системи Львова. Ви також почуєте розповідь про Стрілецьке братство – своєрідну “школу лицарства” у середньовічному Львові, яка готувала міщан до оборони міста.

Тематична екскурсія “МІСТО З АРОМАТОМ КАВИ”
Тривалість – 2 год.
Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова. Ви почуєте розповідь про боротьбу з кавою в середньовічній Європі та Азії, про її причини та наслідки, перші каварні в Європі та у Львові. Традиції та клієнти старих львівських каварень. Історії та курйозні випадки. Ви дізнаєтеся про сорти і обробку кави, способи заварювання і кавові традиції. Але, найголовніше, під час екскурсії Ви поринете в світ чуттєвості і насолод, кожне з Ваших 5 почуттів буде підбадьорене і задіяне! І Звичайно ж дегустації запашної кави і ворожіння на кавовій гущі…

Тематична екскурсія “ХРАМИ ЛЬВОВА”
Тривалість 2.5-3 год.
Екскурсія охоплює найвизначніші церкви та костели Львова. Ви довідаєтесь про історію храмів, почуєте розповіді про чудотворні ікони, архітектурні та скульптурні оздоби храмів, стінні розписи, іконостаси тощо. В ході екскурсії дізнаєтесь про святих, церковні традиції, релігійні святкування, а також про числені монаші ордени, до яких належили ті чи інші сакральні споруди. Екскурсія “Храми Львова” ознайомить Вас із духовною спадщиною міста Лева від княжих часів до сучасності.

Тематична екскурсія “МІСТИКА І ЛЕГЕНДИ ЛЬВОВА”
Тривалість – 2-3 год.
Як і кожне середньовічне місто Львів овіяний міфами і легендами. І вже Вам необхідно буде розібратись де історія, а де вигадка… Розповіді про привидів, алхіміків, вампірів… Ви почуєте легенди львівської Опери, відкриєте таємницю річки Полтва, дізнаєтесь хто блукає коридорами Ратуші та що заховали львів’яни у штучному пагорбі Високого Замку…Нерозгадані таємниці давнього Львова, самогубства, легенди та забобони…

Тематична екскурсія “ЛИЧАКІВСЬКЕ КЛАДОВИЩЕ”
Тривалість 2 год.
Личаківський цвинтар – один з найвеличніших і найпомпезніших європейських некрополів, заснований у 1786 році. Тут від перших років його заснування ховали осіб відомих, знатних, найбагатших – діячів культури, мистецтва, науки і всю еліту Львова. Зараз це музей під відкритим небом, загальною площею 42 га. Цвинтар налічує біля 500 скульптур і надгробків, які мають високу мистецьку цінність.

Тематична екскурсія “НАВКОЛО КНЯЖОЇ ГОРИ”
Тривалість – 2-3 год.
Львів виник у середині 13 ст. на місці давнішнього поселення навколо княжої гори. Звідси, з найдавнішої частини Львова ми і почнемо екскурсію. Знайомство з пам’ятками княжої доби починаємо від церкви Миколая, яка за традицією вважається двірською княжою церквою (ХІІІ). Другою пам’яткою давньоруського Львова вважається монастирська церква св. Онуфрія. Тут на монастирському цвинтарі поховано І. Федорова, звідси починається історія книгодрукарства в Україні. На пл. Старий Ринок побачимо костел Івана Хрестителя збудований, за переказами, для дружини князя Льва. Тут розміщено музей давніх пам’яток Львова. Костел Марії Сніжної, заснований німецькими колоністами у ХІV ст., монастир бенедектинок ХVI ст., вірменська церква св. Хреста, Хасидська сінагога – все це ми побачимо під час екскурсії по території княжого Львова.

Тематична екскурсія “ПІДЗЕМЕЛЛЯ ЛЬВОВА”
Тривалість – 2 год.
Під історичною частиною Львова знаходиться лабіринт підземних ходів. Цей підземний світ зберігає таємниці Львова княжого і середньовічного. З часом планується створення туристичної траси довжиною 800м від оборонних споруд через підземелля житлових будинків, храмів і монастирів. Ви зможете на 2 години зануритись у підземний світ.Ви дізнаєтесь про таємниці підземель Домініканського монастиря, костелу ордену Єзуїтів, аптки-музею та деяких сереньовічних кам”яниць середньовічного Львова. На вас чекають цікаві розповіді про історичні події, легенди, міфи та львівські привиди.

Тематична екскурсія “АРОМАТИ КОХАННЯ”
Тривалість – 2 год.
Львів середньовічний, австрійський, містичний, класичний і не дуже… Але зараз ви поринете у Львів романтичний. Львів – місто, яке закохує і в якому хочеться закохатися. Ви почуєте зворушливі історії кохання, якими пахне з каварень, про які виблискує середньовічна бруківка та шепочуть таємниці стіни… Історії про місцевих Ромео і Джульету, про спокусника Казанову та любовні страждання Івана Франка, королівське кохання Яна Собеського до Марисейки та трагічний любовний трикутник… Ви дізнаєтесь як шукали наречених у Львові та які еротичні символи приховані на будинках міста…

Тематична екскурсія “ЛЬВІВ, ПИВО І БАТЯРИ”
Тривалість – 3 год.
Ви зануритесь в особливу атмосферу веселощів і свята. Спочатку дізнаєтесь історію львівського броварства, процес виробництва пива, його види. Вас чекає безліч легенд і фактів…Чому популяризували горілку та вино, і що варили єзуїти, як любов до пива у Львові породила кохання до жінки…Почуєте розповіді про легендарних львівських хуліганів та гульвіс – «батярів», а також познайомитесь з п’ятьма скульптурами батяриків і “головним” львівським Броварем… Ви дізнаєтесь про найвідоміші львівські кнайпи, де колись смакували хмільний трунок, а також про сучасні паби, де можна скуштувати доброго пива. Відвідаєте єдиний в Україні Музей Пивоваріння, в залах якого представлено цікаві археологічні знахідки, інструменти пивоварної справи, а також пивні бочки, кухлі, навіть легендарну пивну гальбу. Ви зможете доторкнутись до славного минулого цього бурштинового напою i скуштувати його. Дегустаційний набір: оплачується додатково.

Тематична екскурсія “МУЗИЧНИЙ ЛЬВІВ”
Тривалість – 2,5-3 год.
Львів – це місто, яке знамените своїми театрами, музикантами, вокальними групами різних жанрів та фестивалями класичної музики. Ви почуєте розповіді по музикантів, які жили, працювали та відвідували місто. Екскурсію почнемо з окраси міста та однієї з найгарніших споруд Європи, Оперного театру імені Соломії Крушельницької, познайомимось з його вражаючими інтер’єрами та символізмом на фасаді. А згодом відвідаємо Музей-квартиру всесвітньовідомої співачки, примадонни театру Ла Скала, партнерки Енріко Карузо та Тітто Руффо, друга композитора Пуччіні – Соломії Крушельницької.

Тематична екскурсія “ПЕРЛИНА ЛЬВОВА – ОПЕРНИЙ ТЕАТР”
Тривалість – 1 год.
Оперний театр – перлина та окраса міста, який є однією з найгарніших споруд Європи. Ви огляните інтер’єри Опери, побачите глядацьку залу у формі ліри з балконами, декорованими ліпниною та позолотою. Незвичайне враження справляє плафон з алегоричними жіночими зображеннями. Та найбільш надзвичайну атмосферу і розкіш творять венеціанські дзеркала, якими декороване, так зване, дзеркальне фойє.

Тематична екскурсія “7 ЧУДЕС ЛЬВОВА”
Тривалість – 3 год.
Сім чудес Львова – це сім будівель, що творять цілісне обличчя Львова. Оперному Театру справедливо належить олімп пошани. Побачивши його Дзеркальну залу, Ви зрозумієте, чому львів’яни свій театр вважають найгарнішим в Україні. Далі на Вас чекають приміщення колишнього Шляхетського казино, де знімали легендарний фільм “Д’Артаньян і три мушкетери”. Піднімаючись до мальовничого пагорбу, Ви побачите головну святиню Львова – греко-католицький Собор св. Юра, побудований у XVIII ст. Прогулюючись найстарішим в Україні міським парком, Ви будете у захопленні від Палацу Потоцьких, який неначе перенесений з берегів французьких рік Луари чи Сени. Бернардинський костел св. Андрія вважається найбільш розкішним з львівських храмів. Найвища церковна вежа старого міста – Вежа Корнякта, сміливо домінує над навколишніми будинками. Споруджена ще в 1578 р., ця церковна вежа-дзвіниця використовувалася також у військових цілях. Сьомим чудом Львова є Каплиця Боїмів, збудована ще на початку XVII ст. , з якою пов’язана легенда про давній підземний хід.

Тематична екскурсія “МІСТО ЛЕВІВ”
Тривалість: 3 год.
У Львові понад 4000 різних левів, і ми постараємось показати Вам хоча б їх частину… Ви побачите легендарні та найхимерніші леви, познайомитесь з крилатим левом та дізнаєтесь, коли прокидаються сплячі леви… Леви є охоронцями для своїх городян, тому вони відіграють роль оберегів… Ви відкриєте містичну сторону львівських левів: охоронців настрою, левів-коханців, оберегів багатства, кавових левів, покровителів творчості і таланту, охоронців трону…можливо, і ви знайдете свого персонального лева-оберега…

ВЕЧІРНЯ КОСТЮМОВАНА ЕКСКУРСІЯ “НІЧНА ВАРТА ЛЬВОВА”
Якщо, випадково, вночі не спатиметься, визирніть у вікно – і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь, це – помічники бургомістра… Вони просто бережуть Ваш сон…Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди, загадкові вулиці та темні закутки — все це чекає на Вас під час нічної мандрівки Львовом!Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя чи пані Зосі — приєднуйтесь! За якісну роботу Вас посвятять в працівники Нічної варти Львова. В програмі:цікава та захоплива екскурсія містом з нічним бургомістром, фаєр-шоу * в програмі можливі зміни До вартості включено: Супровід гіда-екскурсовода, екскурсія містом, вхідний квиток в об’єкти на маршруті, тематичний сувенір
Тривалість: 2 год. Ціна з особи: 150 грн. -250грн.(святкові дати)
ВІДБУВАЄТЬСЯ ЩОП’ЯТНИЦІ ТА СУБОТИ О 21:00  
Вартість екскурсії під замовлення: За вашими побажаннями можливі будь-які зміни у програмах та коригування екскурсій

Тривалість1-5 осіб6-10осіб10-20осіб20-40осіб
2-годинна екскурсія450500600650
3-годинна екскурсія700750850900
Гід на день (7годин)1000130015001800
Екскурсія іноземною мовою, за 1 год.від 350грнвід 375грнвід 400грнвід 400грн
Додаткові оплативхідні квиткивхідні квиткивхідні квиткивхідні квитки
Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!