Завантаження

Мандруй дешевше

ЛЬВІВСЬКА СКАРБНИЧКА

3 ДНІ У ЛЬВОВІ

 Бюджет-тур:
 Максимум екскурсій, економне проживання, 
 харчування обираєте самі.

1 ДЕНЬ
Зустріч групи.
Переїзд в гуртожиток громадським транспортом (3 грн. трамвай, 5 грн. – автобус).
За бажанням трансфер автобусом (від 35грн./особа).
Пішохідна екскурсія “Серце Львова”. Прогулянка унікальною середньовічною частиною міста, занесеної до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок з її 65-метровою Ратушею та 44 архітектурними пам’ятками,… Захоплюючі розповіді про видатних людей, що жили і гостювали у місті Лева, творили його історію. Відвідини неповторних куточків давнього Львова – Італійського та Вірменського двориків.
Обід (від 60грн./особа: перша страва, друге з гарніром, салат, компот)

2 ДЕНЬ
Пішохідна екскурсія ‘’Княжими дорогами Львова’’ (3 год.) Львів виник у середині 13 ст. на місці давнішнього поселення навколо княжої гори. Звідси, з найдавнішої частини Львова ми і почнемо екскурсію. Знайомство з пам’ятками княжої доби починаємо від церкви Миколая, яка за традицією вважається двірською княжою церквою (ХІІІ). Другою пам’яткою давньоруського Львова вважається монастирська церква св.Онуфрія. Тут на монастирському цвинтарі поховано І. Федорова, звідси починається історія книгодрукарства в Україні. На пл. Старий Ринок побачимо костел Івана Хрестителя збудований, за переказами, для дружини князя Льва. Вулиця Богдана Хмельницького пам’ятає перші поселення вірмен у Львові та “кортежі” князя Лева та принцеси Констанції. Костел Марії Сніжної, заснований німецькими колоністами у ХІV ст., монастир бенедектинок ХVI ст..
Екскурсія в Музей народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» (вхідний квиток –10/20 грн.)
Шевченківський гай – це скансен, музей народної архітектури та побуту просто неба. Сюди перевезено дерев’яні будівлі, що раніше прикрашали українські села. Тут можна відчути себе у справжньому карпатському селі. Зайшовши в Гай потрапляємо у своєрідне бойківське село: старі хатки накриті соломою та дерев’яною черепицею; церкви збудовані в бойківських традиціях; шкільний будинок, що стоїть поблизу Співочого поля. Поряд – маленький зоопарк та ставок. У музеї представлено також народну архітектуру і побут Лемківщинги, Гуцульщини,  Волині, Буковини, Поділля і Полісся.
Екскурсія «Підземелля міста Львова»
Під історичною частиною Львова знаходиться лабіринт підземних ходів. Цей підземний світ зберігає таємниці Львова княжого і середньовічного. Ви зануритись у підземний світ.Ви дізнаєтесь про таємниці підземель Домініканського монастиря, костелу ордену Єзуїтів, аптеки-музею та деяких середньовічних кам”яниць середньовічного Львова. На вас чекають цікаві розповіді про історичні події, легенди, міфи та львівські привиди.
Відвідання інтерактивного музею «Таємна аптека»…(35грн.-діти, 55грн.-дорослі) Сучасна історія цієї аптеки починається з 2012 року, коли під час проведення будівельних розкопків був виявлений вхід у підземелля, а далі знаходилась давня фармацевтична лабораторія… Кажуть, там виготовляли мило для хабарників та пігулки щастя… Головну ж таємницю аптеки охороняє єдиний у світі лев-аптекар, який у своїй аптечній ступці зітре всі ваші недуги…
Вечеря (від 30грн./особа: друге з гарніром, салат, компот).

3 ДЕНЬ
Звільнення номерів. Залишення багажу в кімнаті зберігання готелю. Добирання в центр міста на громадському транспорті (3 грн. –трамвай, 5 грн. –автобус).
Тематична екскурсія “7 ЧУДЕС ЛЬВОВА” Сім чудес Львова – це сім будівель, що творять цілісне обличчя Львова. Оперному Театру справедливо належить олімп пошани. Побачивши його Дзеркальну залу. Далі на Вас чекають приміщення колишнього Шляхетського казино, де знімали легендарний фільм “Д’Артаньян і три мушкетери”. Піднімаючись до мальовничого пагорбу, Ви побачите головну святиню Львова –  греко-католицький Собор св. Юра. Прогулюючись найстарішим в Україні міським парком, Ви будете у захопленні від Палацу Потоцьких, який неначе перенесений з берегів французьких рік Луари чи Сени. Бернардинський костел св. Андрія вважається найбільш розкішним з львівських храмів. Найвища церковна вежа старого міста – Вежа Корнякта, сміливо домінує над навколишніми будинками. Сьомим чудом Львова є Каплиця Боїмів, з якою пов’язана легенда про давній підземний хід.
Відвідини майстерні шоколаду.
Обід (від 60грн./особа: перша страва, друге з гарніром, салат, компот)
Вільний час.
Самостійне добирання на вокзал громадським транспортом (3грн. – трамвай, 5 грн. –автобус)

 

 готель 10+1 15+2 20+2 30+3
Гуртожиток
(зручності на поверсі або на блок)
 
750 680 640 600

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
Проживання 2 ночі у гуртожитку/ хостелі
Пішохідна екскурсія «Старий Львів» – 3 години
Пішохідна екскурсія ‘’Княжими дорогами Львова’’
Пішохідна екскурсія «Підземелля міста Львова»
Екскурсія «7 чудес Львова»
Екскурсія «Шевченківський гай»

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
вхідні квитки на екскурсійні об`єкти  (94грн.)
Харчування у кафе в центрі міста (сніданок від 50 грн, обід від 60 грн., вечеря від 50 грн.)
страхування.

** За бажанням замовника можливі будь-які коригування та зміни у програмі.
**Вартість програми та наявність місць необхідно уточнювати при бронюванні
** Ціни нетто
** Вартість програми вказана при готівковому розрахунку. При безготівковому розрахунку вартість програми може збільшуватись

Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!