Завантаження

Табір Артек Лісовий

Табір Артек Лісовий

Дитинство – це найкраща пора й звісно не варто марнувати її за екранами телевізорів та гаджетів. У нас є альтернатива! Походи, квести, музичний ринг, креатив-паті, дискотеки, ігри, творчі конкурси й спортивні змагання, катання на велосипедах і квадроциклах, зустрічі з відомими акторами кіно і театру, дитячими письменниками, відомими спортсменами, журналістами – все це поєднується з чудовим збалансованим харчуванням та сучасними комфортабельними умовами розміщення. Програма «Лісового» табору сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей, відповідальності, лідерства, самостійності та організованості. Приїжджайте до нас та самі переконаєтеся наскільки тут цікаво та захоплююче!

Вік дітей: 8-17 років.

Тривалість: 13 діб.

Проживання: комфортабельні дерев’яні котеджі 3* готелю «Буковель». Розміщення дітей відбувається від 3 до 6 в залежності від категорії номера, з усіма зручностями: санвузол, душ та необхідна побутова техніка. Зовсім поруч розташований медичний корпус. Лікарі перебувають на цілодобовому чергуванні.

Харчування: діти харчуються 5 разів на день: сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря – збалансоване харчування згідно нормативних стандартів  харчування дітей у таборі, програма харчування узгоджується та завіряється відповідним контролюючим органом. Харчування дитини в день приїзду у табір розпочинається з обіду. У день закінчення таборової зміни дітям надається тільки сніданок. У випадках, коли батьки не встигають забрати дитину із табору після 12:00, обід та вечеря оплачуються додатково у закладах харчування. Батьки зобов’язані попередити адміністрацію табору заздалегідь.

Розпорядок дня:

7:30 Підйом
8:00 Зарядка
8:30 Сніданок
9:00-12:00  Церімонії. Акції. Творчі, пізнавальні, спортивні конкурси, турніри, ігри, квести. Туристичні походи. Екскурсії.
12:30 Обід
до 15:30 Абсолют (денний відпочинок)
15:45 Підвечірок
16:00-18:00 Церімонії. Акції. Творчі, пізнавальні, спортивні конкурси, турніри, ігри, квести. Туристичні походи. Екскурсії.
18:30 Вечеря
19:30 Загонові, загальнотабірні,загальноартеківські творчі, пізновальні, спортивні заходи
21:30 Друга вечеря. Артеківське коло друзів.
22:00 Вечірній туалет
22:30 Відбій

1 зміна «Artek Live»
31 травня – 13 червня

«Artek Live» – це неймовірні дискотеки та масовки в режимі нон-стоп. «Artek Live» – це дух єдності артеківців та вожатих, об’єднаних спільною метою та вірою в дружбу. Виступи на головній сцені табору, атракціони та розваги, надзвичайні пригоди щодня – тільки так ти зможеш постійно перебувати в стрімкому темпі «Artek Live». Важливим для цієї зміни стане «Artek Media Fest», почесними гостями якого стануть досвідчені журналісти, блогери, які поділяться важливим досвідом, як жити в інформаційному суспільстві, як показувати дивовижний світ крізь монітори та об’єктиви камер.  

Основні заходи:

табірні:«Bukovel Media Fest»; творчі презентації загонів «В об’єктиві “Артеку”!»; фестиваль відеороликів «Ми так бачимо наше майбутнє!»; толока добра «З “Артек-Буковель” у серці»; змагання з артболу й футболу; ігрова програма «Смачно по-українськи!»; урочиста церемонія до Дня захисту дітей; лабіринт-квест «Скарби “Артек-Буковелю”»; музичний марафон «Від Моцарта до AC/DC»; ерудит-шоу «На вершині знань»; спортивно-розважальна гра «Спортландія по-буковельськи»; екскурсії в Яремче та Верховину; гуртки й творчі майстерні; іnstagram challenge «Я і мій загін»; артеківська масовка «Artek Drive»; стилізована дискотека «Дискотека 2010-х»; танцювальна вечірка «Літо 2019»; презентація «Книги рекордів “Артек-Буковелю”»;

загонові: перехрестя спілкування «Уроки історії для України»; гра-презентація «Я і мій талант»; музичний чарт «Songs of Artek»; дискусія «Соцмережі: за і проти»; прощальний загоновий вечір «Артеківець – сьогодні, артеківець – завжди!».

Спеціальний проект – Bukovel Media Fest (6 червня – 9 червня)

2 зміна «З Днем народження, “Артек-Буковель!”»
14 червня – 27 червня

Кульмінацією зміни стане свято «З Днем народження, “Артек-Буковель”», участь у якому візьмеш і ти, і талановиті колективи в рамках V Фестивалю дитячої творчості «Буковельський зіркофест». Упродовж 14 днів відпочинку ти зможеш долучитись до спортивних змагань та походів, спробувати свої сили на сцені як справжній артист, випробувати різноманітні атракціони та розваги на курорті «Буковель», здійснити посвяту в артеківці, знайти нових друзів і товаришів із різних куточків України та всього світу. 

Основні заходи:

загальноартеківські: свято «З Днем народження, “Артек-Буковель!”»; флешмоб «”Артек” – назавжди!»; творчі презентації загонів «Зустріч у Карпатах»; спортивно-розважальна гра «Спортландія по-буковельськи»; змагання з артболу й футболу; конкурс та виставка соціальних проектів «”Артек-Буковель” у 2030 році»; TED talks «”Артек” і я: історія та сучасність»; конкурс масового артеківського танцю «Танцює “Артек”»;

табірні: лабіринт-квест «”Артек-Буковель”: крок за кроком»; вечір біля багаття «Артеківська мелодія»; ерудит-шоу «Піраміда знань»; гуртки і творчі майстерні; розважально-ігрова програма «Смачно по-українськи»; інклюзив-тур горами Говерла, Довга, Хом’як; екскурсії в Яремче та Верховину; instagram challenge «Профіль мого загону»; музичний ринг «Від Моцарта до AC/DC»; артеківська масовка «Ми разом»; стартін-шоу «Літо 2019: завантаження»; фолк-паті «Наші люди всюди!»; презентація «Книги рекордів “Артек-Буковелю”»;

загонові: storytelling «Світ артеківських традицій», музичні ескізи «Ілюстрації пісень», аукціон ідей «Стратегія мого життя», брейн-ринг «Планета “Артек”», прощальний загоновий вечір «Артеківець – сьогодні, артеківець – завжди!».

Спеціальний проект – V Фестиваль дитячої творчості «Буковельський зіркофест» (14 червня – 16 червня)

3 зміна «Kids Fun Fest»
28 червня – 11 липня

На артеківців чекає потужний заряд позитивних емоцій та вражень, адже родзинкою цієї зміни стане ІІ дитячий гумористичний фестиваль «Kids Fun Fest». У гості до артеківців завітають зірки телевізійного чемпіонату України з гумору «Ліга сміху», а це означає, що відбуватимуться численні майстер-класи, автограф-сесії, фан-зустрічі, яскраві селфі із акторами. Важливим заходом зміни стане свято гумору, на якому діти разом із досвідченими гостями готуватимуть власні творчі виступи і представлять їх на розсуд аудиторії! 
Крім гумористичного наповнення зміни, на артеківців чекають і традиційні розваги: екстрім-парк, катання на велосипедах та катамаранах, боулінг, аерохокей. Веселі вечори біля багаття, підкорення найвищої вершини України та походи в гори – все це сприятиме максимальному знайомству одне з одним і встановленню справжніх дружніх стосунків із вашими загонами та вожатими. Також після тривалої паузи відновлюються змагання за Кубок «Артеку» з артболу та футболу, тож ваші команди мають докласти максимальну кількість зусиль заради перемоги!

Основні заходи:

загальноартеківські: свято гумору «Kids Fun Fest»; творчі презентації загонів «Привіт, літо!»; відкриття спортивного клубу «Олімпія»; спортивно-розважальна програма «Рекорди та перемоги»; змагання з артболу й футболу; творчий бенефіс «Наша артеківська подорож…»;

табірні: лабіринт-квест «”Артек-Буковель”: крок за кроком»; іnstagram сhallenge «Я і мій загін»; загальнотабірний чемпіонат з мафії «I know who u`re»; інтелект-подіум «Найрозумніший»; вечір біля багаття «Наша дружба»; свято творчості «Галерея талантів»; спортивні змагання з настільного тенісу; інклюзив-тур горами Говерла, Довга, Хом’як; екскурсії Гуцульщиною; контрольно-туристичний маршрут «Артеківська гонка»; посвята в артеківці; хобі-клуби; артеківська масовка «Танцює “Артек-Буковель”»; дискотека «Ритми літа»; презентація «Книги рекордів “Артек-Буковелю”»;

загонові: інформаційний пазл «”Артек” – історія легендарного табору»; storytelling «Світ артеківських традицій»; конкурсна програма «Розсміши друга»; експрес-журнал «Видатні українці» .

Спеціальний проект – ІІ дитячий гумористичний фестиваль «Kids Fun Fest» (3 липня – 7 липня).

4 зміна «Artek Generation»
12 липня – 25 липня

Нинішні артеківці прагнуть екстриму та спортивних розваг – тут їм у пригоді стануть катання на велосипедах, катамаранах та квадроциклах, а також екстрім-парк, боулінг, аерохокей. У різні роки протягом своєї історії не втрачали своєї цінності змагання з артболу та футболу, перемогти в яких є почесним завданням для дітей. Не забуваймо й про реалізацію нашого творчого потенціалу (співати, танцювати, упевнено поводити себе на сцені – ось складові артеківського стилю життя). Кожен артеківець прагне підкорювати найвищі гірські вершини, саме тому вже за кілька днів після початку зміни загони ідуть у гори, щоб насолодитись красою Карпат. 
«Artek Generation» – це спроба поєднати класичні артеківські традиції із сучасними реаліями, що дасть кожному змогу поринути в неймовірний світ «Артеку!» 

Основні заходи:

загальноартеківські: творчі презентації «Artek Generation is coming»; спортивно-розважальний марафон «Зустріч на Олімпі»; змагання з артболу й футболу; церемонія відкриття і закриття ІV Фестивалю дитячої книги «Читай українське!»; фестиваль інсценізованої пісні «Веселка літературних мелодій»; театр життя «Підліток і світ»;

табірні: лабіринт-квест «”Артек-Буковель”: крок за кроком»; брейн-ринг «Літературна скарбниця»; пізнавальний поєдинок «Україна та світ»; аква-шоу «У пошуках скарбів»; контрольно-туристичний маршрут «Артеківська гонка»; інклюзив-тур горами Говерла, Довга, Хом’як, на полонину Томнатик; ярмарок творчості «Світ наших захоплень»; фото-challenge «Ми читаємо книжки»; творчі лабораторії та гуртки; музичний ринг «Від Моцарта до AC/DC»; фолк-паті «Fest.UA»; танцбум «Non Stop Dance»; масовка «Артеківське покоління»; презентація «Книги рекордів “Артек-Буковель”»;

загонові: дискусійна гойдалка «Україна: вчора, сьогодні, завтра»; інтелект-подіум «Хай світ пізнає Україну»; вечір біля вогнища «Заговори, щоб я тебе побачив»; літературний компас «Наші улюблені книжки»; конкурс малюнків «Я малюю книгу».

Спеціальний проект – ІV Фестиваль дитячої книги «Читай українське» (18 липня – 21 липня).

5 зміна «На шляху до олімпійських рекордів»
26 липня – 8 серпня

Упродовж зміни до табору завітають визначні майстри своєї справи, які досягали успіхів у спортивній кар’єрі, вони поділяться таємницями та лайфхаками щодо здобуття вагомих результатів. А артеківці зможуть поставити власні запитання до спортсменів, а також провести персональну фото- та автограф-сесію. Увесь період зміни буде наповнений спортивними заходами, походами в гори, туристичними маршрутами. Особливо важливими стануть змагання з футболу та артболу, адже кожен загін мріє здобути омріяний кубок саме на спортивній зміні літа. 

Основні заходи:

загальноартеківські: спортивно-пізнавальна гра «На шляху до олімпійських рекордів»; аква-шоу «У пошуках скарбів»; творчі презентації загонів «Наша команда»; фестиваль гри «Дивися на мене й повторюй за мною!»; фестиваль агітбригад «Здорова нація – ось наш вибір»; театр життя «Підліток і світ»; змагання з артболу й футболу; 

табірні: лабіринт-квест «Загадки “Артек-Буковель”»; свято творчості «АRT-простір»; співочий турнір табору «Зоряний дует»; вечір біля багаття «Артеківська дружба – назавжди!»; контрольно-туристичний маршрут «Артеківська гонка»; ерудит-марафон «Спортивний бліц»; спорт-тайм «Я рекордсмен»; інклюзив-тур горами Говерла, Довга, Хом’як, на полонину Томнатик; екскурсії в Яремче та Верховину; музичний ринг «Від Моцарта до AC/DC»; хобі-клуби; артеківська масовка «Найтанцювальніший загін»; dj-set «Дискотека 2000-х»; фолк-паті «Українські вечорниці»; презентація «Книги рекордів “Артек-Буковелю”»;

загонові: дискусійна гойдалка «Що потрібно для перемоги на Олімпійських іграх?»; teambuilding «Артеківська єдність»; гра-подорож «Сторінками спортивної історії України»; ігрова програма «Я вмію так!».

Спеціальний проект – свято спорту «Буковельські рекорди» (1 серпня – 4 серпня).

6 зміна «ArtekMusicBox»
9 серпня – 22 серпня

Артеківці протягом зміни спробують перевірити й себе в якості продюсерів, талановитих співаків та піарщиків. Натхнення для мюзиклів можемо здобути під час подорожей у гори, спортивних змагань, веселих дискотек і масовок, вечорів біля багаття, спілкування із друзями та вожатими.

«Artek Music Box» – це захопливий вояж у музичні простори разом зі своїми артеківськими друзями. Тож до зустрічі!)

Основні заходи:

загальноартеківські: церемонія відкриття й закриття «Іst Artek Music Festival»; музичний ринг «Голос “Артеку”», спортивно-розважальна програма «Ліга чемпіонів “Артек-Буковель”»; змагання з артболу й футболу; творчі презентації загонів «Перші спільні мелодії»; фестиваль мюзиклів «Cпівай “Артек”!»;

табірні: ерудит-шоу «Я знаю все!»; аква-шоу «Скарби Карпатських гір»; спорт-тайм «Рекорди табору»; live journal «Artek Мedia Fest»; інклюзив-тур горами Говерла, Довга, Хом’як; екскурсії до Верховини та Яремче;купання в «Озері Молодості»; вечір біля багаття «Дружба. Музика. Пісні»; хобі-клуби; сінема-паті «Музичний марафон»; артеківська масовка «Арт-Голлівуд»; dance battle marathon «#мамо, я на масовці»; презентація «Книги рекордів “Артек-Буковелю”»;

загонові: інтелект-подіум «Знавець музики»; конкурс на найкращу музичну рецензію «Music Time»; конкурс ілюстрацій «Намалюй мелодію душі»; гра-конкурс «Хвилина слави»; розважально-ігрова програма «Школа юного співака».

Спеціальний проект – «Іst Artek Music Festival» (15 – 18 серпня).

7 зміна «Острів А»
23 серпня – 31 серпня

Три, два, один… Стоп літо! Повірили? – Ні. Ми жартуємо, це ще не кінець! У нас є час відірватись від буденності та відправитись у мандрівку на дивовижний острів під назвою «Артек-Буковель». Перед стартом навчання важливо виконати місію по заповненню свого багажу позитивних спогадів, слід законсервувати яскраві моменти літа та доповнити телефонну книгу контактами нових друзів. Ти тільки тримайся міцніше, адже цей швидкісний експрес «встигнути все за 9 днів» відправляється з платформи «Коло друзів» та рухатиметься в напрямку  «Мамо, я не хочу повертатися додому» вже незабаром. Бронюй путівку та отримай можливість розфарбувати останні дні літа кольоровою веселкою «Артек-Буковель»!

Основні заходи:

табірні: творча презентація загонів «Ведмедик Бука радо вітає на острові Артек», лабіринт-квест «Таємниці “Артек-Буковель”», ігрова програма «Аліса в задзеркаллі», музичний марафон «Від Моцарта до AC/DC», церемонія до Дня Незалежності України, посвята в артеківці, аква-шоу «Артеківський острів в океані дитинства», ерудит-шоу «Еверест знань», гуртки й творчі майстерні; іnstagram challenge «Я і мій загін»; артеківська мафія «Робота під прикриттям», спортивно-розважальна гра «Олімпійські вершини», артеківська масовка «Мамо, я на дискотеці!», конкурс артеківського танцю «Запалюй танцпол», театр життя «Мудрість сучасності», презентація «Книги рекордів “Артек-Буковелю”».

загонові: гра-презентація «Післязавтра: що я можу змінити?»; музичний чарт «Артеківські мелодії»; дискусія «Соцмережі: за і проти»; прощальний загоновий вечір «Артеківець – сьогодні, артеківець – завжди!».

 

ЗмінаДатиТермінВартість
105.06-13.0688976 грн
231.05-13.061314568 грн
314.06-27.061316159 грн
428.06-11.071318304 грн
512.07-25.071318304 грн
626.07-08.081318304 грн
709.08-22.081316159 грн
823.08-31.0888976 грн
Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!