Завантаження

Інсбрук

І все-таки абсолютно гірськолижна країна – це Австрія. І справа навіть не в тому, що всьому світові відомі імена австрійських гірськолижних чемпіонів і сюди приїжджають тренуватися учасники світових змагань з швидкісного спуску. За оснащеністю і комфорті гірськолижних курортів Австрія давно вже “попереду планети”. Додайте сюди відмінний сервіс, спа-комплекси, екскурсії, можливість кататися навіть влітку – і картина буде повною. Інсбрук – столиця землі Тіроль, відомий, передусім, як європейська зимово- олімпійська столиця та популярний гірськолижний курорт. В околицях міста 9 невеликих районів. Випробувати всі траси за один приїзд нереально, їх загальна протяжність – понад 300 км. Тут же знаходиться найвища точка на гірськолижній мапі Австрії – льодовик Штубай.

Ішгль – наймодніший і найдорожчий курорт Австрії. На ньому розташовані готелі різного рівня, в тому числі – кращий «п’ятизірковий» – Trofana Royal. Крім того, в Ішгль знаходиться одна з найбільших зон катання, на якій можна, не знімаючи лиж, об’їхати всі траси. «Фішка» курорту – підземні ескалатори, які пов’язують деякі готелі з підйомниками. Це особливо зручно, якщо врахувати, що курорт розташований на кількох рівнях.

Центральний район катання – це гірське урочище Idalp (2300-2870 м). До нього з міста ведуть три гондоли. В урочище з усіх боків спускаються сині, червоні (місцями – чорно-червоні) широкі траси. Навчальне катання можливе на трасах 6 і 8, більш цікава 13-а траса. Праворуч від Idalp – перехід на гірський масив Палнкорф (2864 м), де багато цілинних полів і переважають червоні і чорні траси Зельден – відмінне місце для тих, хто готовий проводити цілі дні на лижах і до ранку запалювати в місцевих барах і дискотеках.

Над Зельденом розташоване невелике селище Hochsoelden – ідеальне місце для тих, кому бурхливе нічне життя байдуже, але подобається кататися зі спуском до самого готенлю. З Хохзёльдена відкривається чудовий вид на всю долину, на курорті немає автомобілів і в порівнянні зі своїм «нижнім» сусідом це досить тихе місце. Це єдина гірськолижна зона Австрії з трьома піками понад 3000 метрів.

«Велика трійка» BIG 3 – Гайслахкогль (Gaislachkogl, 3058м), Тіфенбахкогль (Tiefenbachkogl, 3309 м) і Шварц Шнайде (Schwarze Schneid, 3340 м) – пов’язана сучасними підйомниками. А 50-кілометрову скі-сафарі BIG3 Rally – це спосіб підкорити всі три вершини за один день.

 

Скі-пас Innsbruck Gletcher (8 курортів Тіролю: Nordpark, Patscherkofel, Axamer Lizum, Kühtai, Rangger Köpfl, Glungezer, Schlick 2000 і Stubai Glacier):
3-денний для дорослого – 93 євро, для дітей – 56;
на 6 днів для дорослого – 160, для дітей – 96 євро.

Супер-скі-пас (750 км трас, 205 підйомників, 8 курортів Olympic SkiWorld (і Stubai Glacier), Kitzbühel і / або Arlberg (St. Anton, St. Christoph, Stuben, Zürs, Lech):
4 з 6 днів для дорослого- 152 євро, 100 євро для дітей;

Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!