Завантаження

Автобусний чартер

АВТОБУСНИЙ ЧАРТЕР В БОЛГАРІЮ

 

МАРШРУТ:

ЛЬВІВ – ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – ЧЕРНІВЦІ – АЛБЕНА – ЗОЛОТІ ПІСКИ – ОБЗОР – СВ.ВЛАС – ЕЛЕНІТЕ -СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ – НЕСЕБР – ПОМОРІЄ

  Вартість проїзду:

Дорослі – 70 €

Діти до 16р. – 65 €

 

Додатково пропонуємо замовлення трансферу: – по Золотих Пісках; – по Сонячному березі; – до Созополя.

Час відправки з України та прибуття в Болгарію

Місце посадки та висадки пасажирів Час відправки з Болгарії та прибуття в Україну 
10:30 Львів Наукова, 35а з боку Сільпо 09:00
12:00 Стрий (за домовленістю)  заправка ОККО 08:15
12:15 Болехів автовокзал 08:00
12:30 Долина автовокзал 07:45
12:45 Калуш на КП ДАЇ при виїзді з Калуша 07:30
14:00 Івано-Франківськ стоянка Арсену навпроти Епіцентру 06:30
15:00 Коломия кафе “Зруб” 05:30
16:00 Чернівці ж/д вокзал 04:00
08:30 Балчик готель “Каліакра” 17:00
08:40 Албена при в’їзді на курорт 16:40
08:50 Кранево біля базару 16:25
09:00 Золоті Піски готель “Зора” 16:10
09:00   Золоті Піски управління курортів  16:00 
09:15 Св. Констянтин та Єлена біля в’їзду на курорт 15:50
09:40 Варна біля центрального собору 15:40
10:10 Бяла біля повороту на курорт 15:00
10:20 Обзор висадка автовокзал посадка диско-Space 14:45
10:50 Святий Влас біля кільця на заправці 14:20
11:00 Єленіте біля входу в комплекс 14:10
11:05 Сонячний Берег на зупинці супермаркету “Алді” 14:00
11:10 Сонячний Берег на зупинці готелю Санні Дей Клаб/ Кондор 13:50
11:15 Сонячний Берег на зупинці готелю “Ріва” 13:40
11:20 Сонячний Берег на зупинці готелю “Діамант” 13:30
11:25 Сонячний Берег дискотека Гранд/ готель Арда 13:20
11:30 Сонячний Берег на зупинці готелю “Котва” 13:10
11:35 Несебр на зупинці готелю “Феста Панорама” 12:50
11:40 Равда готель “Роял” або готель “Паб” 12:40
12:00 Поморіє вул.Солна 86 12:00
ЧЕРВЕНЬЛИПЕНЬСЕРПЕНЬВЕРЕСЕНЬ
з 2.06 КОЖЕН ДЕНЬКОЖЕН ДЕНЬКОЖЕН ДЕНЬ1,2,3,4,5, 7,9,11,13,15,17
Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!