Завантаження

Вікенд в Грузії

ПРОВЕДІТЬ ВИХІДНІ З НАМИ …
ГРУЗІЯ ЧЕКАЄ ВАС

4 дні \ 3 ночі
Тбілісі – Мцхета – Горі – Уплісцихе – Тбілісі

 

1 день.

Прибуття в місто світла – легендарний Тбілісі.
Трансфер і розміщення в готелі.
Відпочинок. Вільний день.
Ніч в готелі.

2 день. Сніданок у готелі.

Сьогодні Ви побачите архітектурні чудеса столиці:
Кафедральний собор «Самеба» – символ грузинського відродження, єдності та безсмертя. Він височить в центрі Тбілісі на вершині гори св. Іллі.
Собор «Метехі», заснований в XIII ст. А поруч з церквою встановлено пам’ятник засновнику міста Вахтангу Горгасали. Метехі – це справжній символ грузинської віри, культури та історії.
Анчісхаті – найдавніший храм Тбілісі, освячений на честь Різдва Пресвятої Богородиці, побудований на початку VI ст.
Відвідування будови італійського архітектора, яка є символом сучасного Тбілісі – Моста Світу. На лівому березі моста знаходитися храм Сіоні, закладений ще в VI столітті. Про поважний вік храму свідчить і те, що його основа тепер лежить майже на три метри нижче поверхні бруківки.
Далі на новому підйомнику ми з Вами всього за кілька хвилин опинимося на фортеці «Нарікала», де нам відкриються інтригуючі чарівні види легендарної столиці Грузії. Фортеця Нарікала – цитадель в серці старого міста, вона протягом 15 століть була головним військово-оборонним укріпленням міста.

Факультативно:
Ознайомлення з Музеями Тбілісі: Історичний музей, Художній музей, Етнографічний музей – вартість 1ос./2$ + обов’язкова умова кожного музею оплата музейного гіда 15$ (при групі не більше 10 чоловік).
Факультативно:
Ми трохи розслабимося, відвідавши завод шампанських вин «Багратіоні тисячі вісімсот вісімдесят два», де ознайомимося з історією заводу і в дегустаційному залі продегстуємо 8 видів ігристого вина (оплата 35$/1ос.)
Далі піднімемося на святу гору Мтацмінда в Пантеон відомих грузинських діячів. Тут покоїться багато великих СИНІВ Грузії.
Прогулянка по місту. Не забудьте взяти фотоапарати, пам’ятна фото сесія неминуча.
Вільний час.
Ніч в Тбілісі.

3 день. Сніданок у готелі.

«Мцхета» – найдавніше, місто, перша столиця Грузії, душа цієї дивовижної країни. Тут у Вас буде можливість ознайомитись з:
Кафедральним собором «Светіцховелі» (XI ст.), він же собор 12-ти апостолів.
Тут у Мцхета, ми відвідаємо грузинську селянську родину, Ви дізнаєтеся що таке справжнє грузинське гостинність. Тут проведемо дегустацію грузинських вин і чачі, дізнаємося історію виноградної культури і виноробства з перших вуст. Дегустація проводиться з глиняних піал. (Вино домашнього виготовлення 2-х сортів – червоне, біле, чача 2-х сортів – біла і підфарбована).
Відвідаємо Самтаврійскій жіночий монастир св. Ніно. Тут покояться св. цар Міріан і св. цариця Нана, що прийняли разом з усією Грузією християнство в 324 р.
Піднімемося в монастир Джварі (V ст.), звідки відкривається прекрасна панорама древньої столиці (у Єрусалимі є церква з такою ж назвою).
У Мцхета туристи пообідають. Важко ще, де не-будь, знайти такий неймовірний вибір ресторанів як тут. Ви зможете спробувати тут як справжню грузинську кухню, так і кухні різних країн світу.
Далі виїзд в Горі – це місто, яке було побудоване царем Давидом Агмашенібеллі в 1089-1125 роках. Серед визначних пам’яток Горі потрібно відзначити музей Сталіна, який виріс і народився в цьому місті. Музей був відкритий ще в 1937 році, за його життя.
Відвідаємо неймовірне кам’яне чудо-місто, засноване до н.е.  Уплісцихе .
Далі повернення в Тбілісі.
Вільний час.
Ніч в Тбілісі.

4 день. Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт.
По дорозі можливе відвідування Сухого Моста, який став невід’ємною частиною тбіліського колориту. Міст був названий Михайлівським на честь графа Михайла Семеновича Воронцова. Це традиційне місце тбіліських антикварів, художників, продавців атрибутики, де Ви зможете придбати неймовірні речі, що зберігають в собі частинку Тбілісі.

 

У вартість туру входить:

 Трансфер в аеропорт і назад
 Весь трансфер в період туру
 Проживання 3 ночі в готелі вибраної категорії в Тбілісі «ВВ»
 Сервіси готелів
 Всі зазначені в турі екскурсії
 Обслуговування кваліфікованого гіда
 Всі вхідні квитки
 Підйомники в Тбілісі на «Нарікала»
 Винна дегустація в Мцхета

Ціни вказані за 1 особу / $ / за тур

Hotel 3*economyHotel 3*Hotel 4*economyHotel 4*Hotel 4*+Hotel 5*
DBL285$310$348$395$451$585$
SNGL320$385$448$530$630$885$
TRPL275$295$310$345$430$510$
Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!