Завантаження

Грузинська казка

ПРОВЕДІТЬ ВИХІДНІ З НАМИ

Грузія чекає Вас
4 дні \ 3 ночі

Тбілісі – Кахетія (Цинандалі, Сигнахи, Бодбе) – Тбілісі

 

1 день.

Прибуття в Тбілісі.
Трансфер з аеропорту і розміщення в готелі. Відпочинок.
Вільний день.
Ніч в готелі в Тбілісі.

2 День. Сніданок у готелі.

Прогулянка по місцях, які дихають вічністю і є гордістю архітектури столиці гордої Грузії:
Кафедральний собор «Самеба», найбільший православний храм у світі. Видовищно, красиво, дивно. Відразу ж відчувається велич задуму архітекторів. Ще один символ міста собор «Метехі» (XIII ст.) – стародавня цитадель і резиденція грузинських царів. За переказами, тут молилася сама цариця Тамара.
Анчісхаті – найдавніший зі збережених храм Тбілісі (VI ст.). Легенда свідчить, що знаходиться тут анчійская ікона нерукотворна і виникла на полотні вона після того, як Христос доклав це полотно до свого обличчя.

Факультативно:
Ознайомлення з Музеями Тбілісі: Історичний музей, Художній музей, Етнографічний музей – вартість 1ос./2$ + обов’язкова умова кожного музею оплата музейного гіда 15$ (при групі не більше 10 чоловік)
Факультативно:
Ми трохи розслабимося, відвідавши завод шампанських вин «Багратіоні тисячі вісімсот вісімдесят два», де ознайомимося з історією заводу і в дегустаційному залі продегустуємо 8 видів ігристого вина (оплата 35$ /ос.) Відвідаємо також складне архітектурне творіння італійського архітектора, обличчя сучасного Тбілісі – Міст Миру.
Увага ми так само приділимо сіонському кафедральному собору. Тут його ласкаво називають Сіоні, розташований він в мальовничому місці, на березі річки Кури. Скромний зовні, він володіє чудотворною силою.
На підйомниках ми піднімемося в фортеця Нарікала (“Неприступна фортеця”) – душа Тбілісі, з неї відкривається захоплююча дух панорама міста. Ця цитадель майже такаж стара, як і саме місто, її відносять до IV ст. н. е. А на останок відвідаємо святу для кожного грузина гору Мтацмінда і Пантеон – місце поховання видатних синів Грузії (оплата за підйомники на місці 2.5$/1ос.).
Вечірня прогулянка.

* У цей день можна організувати екскурсію в Мцхета, доп плата 35 $/ос. + Факультативно пропонуємо за 25$/ос. у «Мцхета», ми відвідаємо винний домашній льох і грузинську селянську гостинну сім’ю, де проведемо дегустацію грузинських вин і чачі + уроки грузинської кухні + справжній селянський грузинський смачний обід, який Вам запам’ятається на довго. Дегустація проводиться з глиняних піал. Вино домашнього виготовлення 2-х сортів – червоне, біле, чача 2-х сортів – біла і підфарбована. Дегустатор сам історик і винороб, і протягом дегустації він повідає Вам всю історію виноградної культури і виробництва вина в Грузії.
Вільний час.
Ніч в Тбілісі.

3 День. Сніданок у готелі.

Виїзд в східну частину Грузії – Кахетії.
Кахетія – найбільш родючий район в Грузії і батьківщина кращого вина на всьому пострадянському просторі. Гектари виноградників, безліч стародавніх храмів і монастирів, сонні містечка з черепичними дахами: іноді починає здаватися, що це зовсім і не Грузія, а Прованс або Тоскана.
Через Гомборскій перевал ми поїдемо до фортеці Уджарма. Колись Уджарма була одним із значних міст-фортець Картлійского царства. І нарешті, прибуття в Телаві – адміністративний центр Кахетії, куди так і не додзвонився знаменитий Міміно. Тут ми відвідаємо – музей ” Цинандалі ” – закладений в XIX столітті у володіннях відомого грузинського поета, князя Олександра Чавчавадзе. Своєю красою Вас вразить парк біля маєтку, а також смаком – вина, дегустацію яких ми проведемо в винному погребі (5 сортів).
Чудово смачний обід в місцевому ресторані. (За додаткову плату)
Далі вирушаємо в Сигнахи, місто любові в стилі південно-італійського класицизму, який славиться своєю однойменною фортецею, що входить в список найбільш відомих і великих фортець Грузії (XVIII ст.). Тут же, в винному погребі, Ви побуваєте на дегустації різних сортів вина та грузинської горілки – чачі. Тут же можна замовити (заздалегідь) смачний кахетинський обід (15$/ос.), або обід з майстер класом грузинської національної кухні (25$/ос).
Ніч в Тбілісі.

4 День Сніданок в готелі.

Звільнення номерів.
Трансфер в аеропорт.
Завершення обслуговування.

По дорозі в аеропорт можна буде купити подарунки, сувеніри і т.д.  

У вартість туру входить:
Трансфер в аеропорт і назад Весь трансфер в період туру
Проживання у вибраному Вами готелі в Тбілісі «ВВ»
Сервіси готелів
Всі зазначені в турі екскурсії
Обслуговування кваліфікованого гіда
Вхідні квитки
Дегустації вина і чачі (Цинандалі, Сигнахи)
Квитка на підйомник в Тбілісі (Нарикала)

Ціна вказана за 1 ос. / $ / за тур

Hotel 3*economyHotel 3*Hotel 4*economyHotel 4*Hotel 4*+Hotel 5*
DBL285$310$348$395$451$585$
SNGL320$385$448$530$630$885$
TRPL2275$295$310$345$430$510$
Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!