Завантаження

Вроцлав зі Львова

Вроцлав зі Львова

День 1.

Виліт зі Львова (рейс Wizz Air )
Поселення в готель у Вроцлаві.
Вільний час  

День 2.

Сніданок в готелі.

Оглядова екскурсія по Вроцлаву
Місту з майже 2000 літньою історією, місто 12 островів і більше 100 мостів, «свята квітка Європи, перлина серед міст» … Наша екскурсія почнеться з Тумського острова – найстарішого куточка Вроцлава. Під час екскурсії ви дізнаєтеся про історію цього дивовижного місця і побачите його найцікавіші пам’ятки: Костел Св. Хреста і Св. Варфоломія, Кафедральний собор, міст Закоханих і багато інших. В ході екскурсії буквально на кожному розі вас будуть підстерігати легендарні Вроцлавські гноми, яких і роблять з бронзи. У місцевих сувенірних крамницях можна купити набори для пошуку гномів – тапочки, лупу і мазь для спини.
Вільний час.  

День 3.

Сніданок в готелі.
Вільний час у Вроцлаві.

Рекомендуємо відвідати:
-Екскурсія в Храм Миру в Свидниці і Замок Ксенж.
Храм Миру в Свидниці – один з унікальних дерев’яних євангелічних костелів ригеля конструкції – один з двох пам’ятників такого роду в світі. Костели були побудовані Сілезького протестантами в середині XVII століття, а нині внесені в список ЮНЕСКО.
-Вечеря з дегустацією пива в ресторані Mini – Browar Spiż
У знаменитому пивному ресторані “Spiż” в історичних інтер’єрах древньої Ратуші Вроцлава Ви можете спостерігати процес пивоваріння і дегустувати різні сорти пива Mini – Browar Spiż. Тут варять 6 власних сортів здорового, непастиризованого, нефільтрованого, живого пива, пропонують страви традиційної польської кухні, професійне обслуговування, а також теплу, душевну атмосферу.
-Екскурсія-квест – пошуки гномів.
Вроцлав – справжня столиця маленьких чоловічків. Гуляючи по старовинних вуличках чарівного граду, ви обов’язково будете зустрічати їх по всіх усюдах, адже всього їх у Вроцлаві близько 300 фігурок. Під час квесту за допомогою гномиків ви дізнаєтеся цікаві факти про місто і весело проведете час.  

День 4.

Сніданок в готелі.
Виселення з готелю.

Виліт до Львова (рейс Wizz Air )

 

У вартість включено:

– авіа переліт Львів-Вроцлав-Львів
– проживання 3 ночі
– сніданки
– оглядова екскурсія по Вроцлаву

ГотельЦіна на 1 особу
Готель 3* (економ)від 212€
Готель 3*від 262€
Готель 4* від 297€
Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!