Завантаження

Що брати в ручну поклажу

Продукти харчування

Не можна брати з собою рідку і желеподібну їжу, консерви і продукти в банках 🥫. Все інше можна. Тільки ось це інше найкраще упакувати в прозорі пакети. Великий плюс для подорожуючого - дозвіл проносити на борт літака продукти, придбані в Duty Free 🍾, при наявності чека. Вони повинні бути упаковані в спеціальні 2-літрові пакети, які є у продавців вільної зони торгівлі.

Медикаменти

Важливо знати тим, у кого проблеми зі здоров'ям, або тим, хто звик возити з собою аптечку. Дозволяється проносити на борт медикаменти в формі таблеток💊 і крапель, перекис водню 🧪 і перев'язувальні матеріали. Вони повинні зберігатися в заводській упаковці з інструкцією застосування. Шприци перевозити забороняється 💉 !!!! Потрібно враховувати, що обсяг рідини, що міститься в одному флаконі, не повинен перевищувати 100 мл. А загальний - 1 л. Допоміжні засоби, такі як милиці, ортопедичні пристрої, також дозволяється брати з собою в тому випадку, якщо вони застосовуються в особистих цілях.

Цифрова техніка

Можна брати технічні засоби, які використовуються в побуті: ноутбук,💻планшет, мобільний телефон📞, МР3-плеєр, фотоапарат, електробритву, зарядні пристрої тощо 📹. Занадто габаритні прилади взяти не вийде. 🎥 Довжина речей в ручній поклажі повинна бути не більше 56 см, висота - 45 см, ширина - 25 см.

Косметичні засоби

Дозволяється проносити на борт сухі косметичні засоби - тіні, туш, олівці для очей і губ, рум'яна, пудру. Рідкі і желеподібні тільки в ємностях 💅, обсяг яких не перевищує 100 мл. Піна для гоління і дезодорант під забороною!!!!

Предмети особистої гігієни

Можна брати з собою зубну щітку, вологі серветки, бритву, неметалічний гребінець без гострої ручки. Не можна брати на борт колючо-ріжучі предмети ✂️. Манікюрний набір, наприклад, доведеться залишити вдома.
Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!