Загрузка

Екскурсії

Венеція в пісках
Вирушаючи з нами на комфортабельній яхті в Ель-Гун Ви опинитеся в маленькому містечку-оазисі, побудованому на острівцях уздовж морського берега.

Монастирі Св.Антонія та Св. Петра
У горах Східної (Аравійської) пустелі розкинувся цілий монастирський містечко, до якого не заростає стежка прочан вже багато століть.

Луксор
Луксор або стародавні Фіви — місто-музей під відкритим небом.

Каїр та Олександрія
Програма першого дня збігається з програмою «Каїр». Після закінчення екскурсії — розміщення на ніч в готелі і вечірня прогулянка по Нілу.

Диско тур
У більшості готелів є свої дискотеки, але зазвичай хочеться спробувати чогось ще. Поїздка по кращим дискотеках і нічних клубах Хургади урізноманітнює ваш відпочинок і додасть веселощів, а може бути і пригод вашому відпустці!

Фото тур
Подорож — це завжди цікаво і захоплююче, а після повернення додому зазвичай хочеться поділитися з близькими і друзями новими враженнями. Нерідко трапляється так, що ви фотографуєте, а кадрів з вами немає.

Шоу 1000+1 ніч
Чарівна подорож в казковий замок часів Шахерезади. Ходи фараонів і життя кочівників пустелі, весільний обряд і старовинні легенди, арабські скакуни і верблюди, танець живота, сповнений чарівними танцівницями і фольклорне шоу

Джип сафарі
Любителів гострих відчуттів чекають гонки по піщаних барханів на джипах, під час яких ви побачите справжній міраж і помилуєтеся заходом сонця в пустелі.

Дельфінарій
Шоу з найрозумнішими і прекрасно навченими дельфінами — це свято для дітей і дорослих! Це задоволення, яке отримає вся сім’я від спостереження за загадковою природою дельфінів, виконуваних ним трюків і фокусів, а ще більше задоволення отримає ваша дитина — від купання з цими чудовими тваринами.

Аквапарк
Аквапарк — прекрасне місце, тут є все, що потрібно для приємного розслаблення і активного відпочинку. Запрошуємо Вас отримати масу вражень від відвідування нового сучасного аквапарку в Хургаді.

Хамам з масажем / без масажу
Турецька лазня хамам користується великим успіхом у всьому світі. Вона дає особливе відчуття розслабленості, яке недоступно в інших лазнях. Рекомендуємо відвідати турецьку лазню в перші дні відпочинку, щоб засмага лягав рівніше і зберігався довше.

Дайвінг
Курси дайвінгу з російськомовним інструктором, складають 4 дня.

Батискаф
Хочете побачити унікальний світ Червоного моря, але не вмієте плавати? Спеціально для Вас ми пропонуємо відправитися вивчати красу підводного світу на човні з прозорим дном.

Цікаві факти :
1. 95% території Єгипту це пустеля. Основна частина населення Єгипту проживає на 5% території.
2. Дахи багатьох будинків в Єгипті недобудовані, а у деяких і зовсім відсутні. Цей цікавий факт пояснюється тим, що поки у будинку немає даху, він по єгипетському законодавству вважається недобудованим, отже, за цей будинок можна не платити податок на нерухомість.
3. Піраміда Хеопса — це єдине з «Семи чудес світу», яке збереглося до наших днів. Висота піраміди — 146,6 метра. Піраміда Хеопса складається орієнтовно з 2,3 мільйона кам’яних кубів, які в свою чергу покладені в 203 яруси. Середня вага такого куба приблизно — 2,5 тонни, але трапляються і більші, вага яких доходить до 15 тонн.
4. Мумія фараона Рамсеса IIмає сучасний єгипетський паспорт. У 1974 році стан мумії став стрімко погіршуватися. Вчені вирішили вивезти її на обстеження в Париж. Для того,щоб скоротити бюрократичні зволікання і уникнути оформлення її вивезення як культурної цінності,мумії виготовили паспорт. У паспорті вказали ім’я фараона — Рамсес, а в графі «Професія» написали — «Король» і зробили позначку — «хворий».
5. Перші подушки, на яких спали єгиптяни, наповнювалися дрібним камінням.
6. У всьому світі вважається, що Франція є батьківщиною винної моди, але перший винний льох був знайдений в Єгипті.
7. Єгипетський фараон Пепі II не любив мух. Тому поряд з ним постійно перебували кілька рабів, яких намазували медом. І мухи ситі, і фараон задоволений. Думка рабів нікого не цікавила.
8. Самі єгиптяни розповідають, що 10 градусів для них лютий мороз і люди намагаються не виходити з дому. Якщо температура впаде нижче позначки в + 10с, єгипетські діти звільняються від школи, через занадто великий ризик захворіти.
9. Частина жителів Єгипту — бедуїни. Бедуїн — перекладається як житель пустелі. Бедуїни найбагатші в Єгипті, хоч і живуть в жебрацьких умовах. Кожен бедуїн вважає, що має право на стихійне захоплення пустельних земель. Відповідно, якщо якийсь бізнесмен захоче побудувати готель або магазин на бедуїнській землі, він повинен, перш за все купити землю у бедуїнів, а потім ще раз купити цю землю у держави.
10. Кішок в Давньому Єгипті ставилися з великою пошаною, а за їх вбивство карали стратою. У стародавньому Єгипті, коли кішка вмирала, її господар, на знак глибокої жалоби збривав брови. З палаючого будинку, під час пожежі, першим, що виносили єгиптяни — кішку

Отправить запрос

Отправить запрос на путевку:

ГОРЯЧИЕ авиатуры из Львова, Киева и других городов Украины
Минимальные цены на туры с вылетом в ближайшие несколько дней на 1 человека в двухместном номере.

Подобрать тур

Подпишитесь на рассылку!