Загрузка

Екскурсії

Whale Shark Trip
Ви коли-небудь плавали з трубкою або аквалангом поряд з китовими акулами — одними з найбільших океанських риб? Тепер ви можете це зробити! Нещодавно ми запустили нову екскурсію, яка дозволяє побачити китових акул в їх природному середовищі існування. Ви підете в двогодинну поїздку в центр Мальдів, де вас чекає зустріч з цими дивовижними рибами. Не забудьте взяти з собою фотокамери!

Круїз на заході сонця
Захід сонця — це ще одна визначна пам’ятка Мальдів. В екваторіальних широтах сонце сідає дуже швидко, буквально за кілька хвилин скочується за обрій океану. Готелі та туроператори по максимальному використовують це природне явище у всіляких екскурсіях і весільних церемоніях.

Риболовля на Мальдівах
Під час риболовлі Ви зможете насолодитися пейзажами, відпочити від турбот, отримати азарт і захоплення. Як для рибалки-професіонала, так і для любителя рибна ловля — це яскраві враження, які, безумовно, залишаться у Вашій пам’яті на довгий час. Особливо цей факт відноситься до екзотичної риболовлі на казкових Мальдівських островах.

Екскурсія на підводному човні-субмарині
Екскурсія на підводному човні Whale Submarine Maldives з Мале користується великою популярністю у туристів, так як через вікно ілюмінатора підводного човна можна добре розглянути підводне царство океану. Опускаючись в океан, ви побачите казковий, чарівний, фантастично красивий світ з різноманітними коралами і безліччю незвичайних мешканців.

Бухта Ханіфару
Бухта Ханіфару (Hanifaru Bay) — унікальний заповідник на Мальдівах для людей, хто любить снорклінг з манта і китовими акулами. Охороняється підводна затока розташована в морському біосферному заповіднику ЮНЕСКО, в Баа Атол. Існують суворі правила перебування в місці, щоб захистити і зберегти це унікальне чудо природи.

Безлюдний острів
Напевно кожен з нас колись в житті мріяв опинитися на безлюдному острові, відчути себе справжнім Робінзоном, наодинці з океаном, небом і самим собою. Мальдіви пропонують вам таку можливість. Екскурсія на безлюдний острів надає вам нескінченні пляжі з білосніжним піском біля самої кромки океану, гаряче сонечко і вологий солоний вітер.

Екскурсія по островам
Кожен мальдівський населений острів — це невелике село, що живе за своїм укладу. Спосіб життя мальдивцев для нас багато в чому екзотичний, але багато його моменти будуть звичні для всіх людей. Більшість людей у ​​всьому світі ходять в школу, багато хто відвідує дитячий сад, грають в футбол, всі ми працюємо, відпочиваємо і вболіваємо.

Велика рибалка
Велика рибалка (big game fishing) — популярний вид розваги для любителів рибної ловлі, мета якого — спіймати велику рибу. На Мальдівах живе величезна кількість всіляких риб, і до появи туризму експорт риби був головною складовою Мальдівської економіки.

Цікаві факти:
1. На Мальдівах можна спробувати такі екзотичні ласощі, як рожеве і апельсинове молоко, пальмовий сік «раа» і кавову пудру, яку так люблять місцеві жителі.
2. При підльоті до Мальдивам літак починає сідати в воду, і лише ближче до землі він торкається посадкового майданчика.
3. Купання на коралових пляжах пов’язане з небезпекою, при заході в воду краще взувати на ноги тапочки, щоб уникнути уламків коралів.
4. Серед небезпечних морських мешканців на Мальдівах можна виділити рибу-камінь, отрута якої становить серйозну загрозу для людського життя.
5. Великих островів в Мальдівської республіки немає, найбільші з них можна перетнути на автомобілі за 1,5 — 2 години, а деякі і зовсім пройти пішки за 15 хвилин. Найбільшим островом є Hithadhoo, його протяжність 8 км.
6. Робочий тиждень на Мальдівах — з неділі по четвер. П’ятниця і субота в будь-якому місяці — офіційні вихідні, і знайти працюючий ресторан в ці дні буде непросто.
7. Незважаючи на мусульманську віру, жителі Мальдівських островів не змушують своїх жінок закривати голову паранджею або хіджабом.
8. Рівень грамотності на Мальдівських островах — 98% всього дорослого населення. Це один з найвищих показників у світі, і найвищий — серед мусульманських держав
9. Одним з цікавих фактів на Мальдівах є те, що тут прийнято називати один одного на прізвище.
10. На Мальдівах не прийнято відзначати день народження. За традицією, що склалася, в цей день місцеві жителі намагаються якомога більше працювати.

Отправить запрос

Отправить запрос на путевку:

ГОРЯЧИЕ авиатуры из Львова, Киева и других городов Украины
Минимальные цены на туры с вылетом в ближайшие несколько дней на 1 человека в двухместном номере.

Подобрать тур

Подпишитесь на рассылку!