Загрузка

Афіни і Афінська Рів’єра — Аттика. Більшість туристів зупиняються в Афінах на кілька днів, а потім відправляються відпочивати на острови, але якщо Ви вирішили провести свою відпустку недалеко від цього величного міста і повністю насолодитися його прекрасними пам’ятками і сучасним життям — Афінська Рів’єра чекає на Вас.

Кіфісія— курортне містечко в 14 км на північ від Афін. У Кіфісіі знаходяться одні з кращих афінських ресторанів, кондитерських і кафе. На невеликій відстані від Афін знаходиться смуга розкішних пляжів — в містечках Фаліро, Гліфада, Вура, Варкіза, Кавур і Вуліагмені (найпрестижніший курорт в Аттиці). Трохи далі, 20-40 км від Афін, розташовані відомі курорти Аттики — Маті, Марафонас, Враврона, Лагонісі, Неа-Макрі, Лутракі (славиться цілющими мінеральними водами, красивою природою і унікальними кліматичними умовами).

Афіни — столиця Греції — місто дивовижної долі, живе свідчення вищих досягнень культури, які знаходять своє безпосереднє вираження в пам’ятках різних епох. Під час екскурсії ми познайомимося з об’єктами, що складає славу Греції: Парфенон, Ерехтейон з його знаменитими каріатидами, Пропілеї, храм Ніки Безкрилої (на Акрополі). Відвідаємо музей Акрополя з його багатющою колекцією. Побачимо храм Зевса Олімпійського, Одеон Геродота Аттичного, на сцені якого й сьогодні даються різні вистави, біломармуровий стадіон, де у 1896 році пройшли перші Олімпійські ігри сучасності, а також будівлі Парламенту, Афінського університету і Академії наук. Можна не сумніватися, що у вашій пам’яті збережеться і яскрава церемонія зміни почесної варти біля пам’ятника Невідомому Солдату. Завершується екскурсія пішохідної прогулянкою по живописному району «старих» Афін Плака з безліччю сувенірних магазинів, традиційних грецьких таверн і затишних кафе.

Пелопоннес — одна з найгарніших областей країни з безліччю історичних пам’яток і античними руїнами, густі ліси, а море має неповторно синій колір. Регіони Пелопоннесу

: Коринфія — відома своїми численними літніми курортами, розташованими на її узбережжя, а також різними археологічними пам’ятками. Маленькі села і містечка, які знаходяться на берегах Коринфської і Саронічної заток, приваблюють багато туристів з усіх континентів, а також і греків;

Арголіда — один з найкрасивіших районів Греції. На території Арголіди розташовані надзвичайно цікаві археологічні пам’ятники. Тут також знаходяться численні літні курорти — Толо, Канді, Порто Хелі; Мессинія — маловідома туристам область Пелопоннес. Крім пам’ятників архітектури, Мессинія зачаровує і своєю природою: Теплий клімат, зелені краєвиди, море з широким піщаним берегом, традиційні села; Лаконія — один з найцікавіших районів Пелопоннесу (столиця — Спарта); Аркадія; Ахайя; Ілля.

Македонія — найбільша область Греції, що займає її північну частину. Салоніки, столиця області Македонія, приваблюють туристів не тільки можливістю побувати у цьому найбільшому торговому та культурному центрі Греції, але й чудово відпочити влітку на узбережжі Термічного затоки в його передмістях: Переа, Агіа Тріада, Неі Епіватес. На південь від Салонік простягається район Халкідікі, всесвітньо відомий курорт, з трьома вузькими й довгими півостровами: Кассандра, Ситонія та Агіон Орос, з їх барвистими піщаними узбережжями, сосновими лісами. На схід від Салонік знаходяться три нома: Серрес, Драма і Кавала з однойменними містами столицями. За містом Серрес простягається археологічний район стародавнього міста Філліп і всюди — дивовижний морський берег з кришталево чистими водами.

Салоніки — друге за величиною місто Греції. Воно по праву вважається одним з найгарніших міст країни, і його часто називають «нареченою півночі», оскільки Салоніки є столицею північній Греції чи Македонії. Під час екскурсії ви зможете відвідати: · акрополь міста та фортечні стіни, звідки можна милуватися прекрасним видом на місто Салоніки. · «Білу вежу», побудовану у 15 ст., і яка є символом міста. · Храм Св. Димитрія, покровителя міста Салонік. Після екскурсії у Вас буде вільний час, що дасть Вам можливість відвідати торгові центри та магазини міста, а також прогулятися по відомій набережній міста, і дізнатися, що відчуваєш, коли у твоїх ніг хлюпається Термічна затока.

Метеори. Незабутнім стане для Вас відвідування геологічного дива природи, яке потрібно побачити своїми очима, щоб повірити в нього. Християнські монастирі Метеора («вітають у повітрі», так перекладається назва цього місця), збудовані на гігантських уривчастих скелях, велично прямують у небо, викликають незабутнє відчуття, яке поєднує в собі одночасно страх і захоплення. До сьогодні те, як будувалися ці монастирі XIV-XVIст., залишається загадкою. Скелі з плином часу набули найрізноманітніших форм і нагадують «місто зі скель». Під час екскурсії передбачено огляд Cкель Метеор, а також відвідування діючого монастиря. В період розквіту монастирського життя тут одночасно діяло 24 монастиря. До наших днів їх залишилось шість: чотири чоловічих і два жіночих. Всі вони доступні для туристів. Існують суворі правила для всіх, хто бажає відвідати монастир: · Жінкам заборонено вхід до монастиря в брюках, шортах, міні-спідницях, а також у блузках з відкритими плечима. · Чоловікам заборонено вхід до монастиря в шортах, а також у блузах з відкритими плечима.

Касторія — колоритне, не схоже ні на яке інше місто Греції. Побудоване на берегах високогірного озера Орестіада, воно захоплює туристів своїми вузькими вуличками, будинками місцевої знаті 18-19 ст. і візантійськими церквами. Касторію іноді називають «королівством шуб» або «батьківщиною хутра». Високе мистецтво і любов майстрів району до кушнірського ремесла перетворили це місто на світовий центр з виробництва хутряних виробів. В даний час в Касторії функціонують понад 2000 фабрик-виробників хутряних виробів, які продаються тут за фабричними цінами. Екскурсія в Касторію — це, перш за все, ділова поїздка. Охочим купити довгоочікувану шубу надається унікальна можливість відвідати десятки хутряних салонів при фабриках-виробниках, де в розпорядженні туристів буде достатньо часу, щоб без поспіху зробити правильний вибір і оформити довгоочікувану покупку.

Круїз «Святий Афон» Захоплюючий круїз на кораблі, який починається у невеликій бухті «Ормос Панагіяс», у північно-східній частині півострова Ситонія. Корабель прямує до західного узбережжя півострова Агіон Орос (Свята Гора Афон), де розташоване єдина у світі православна чернеча держава. Слухаючи розповідь гіда про заснування монастирів і життя ченців, туристи з палуби корабля милуються прекрасним видом на монастирі, збудовані на крутих схилах біля самого моря. З відстані 500 м можна побачити вісім з двадцяти діючих монастирів і помилуватися незайманою природою цього півострова. Круїз дає можливість гостям познайомитися з історією та архітектурою Афона, де зберігаються глибоко шановані і відомі нашим туристам чудотворні ікони Божої Матері «Гідна є», «Та, що милує», «Іверська», «Відрада і Втіха», «Коневська».

Діон-Олімп-Вергін Діон — стародавнє македонське місто, де знаходився жертовний вівтар Зевса. Археологічний центр Вас приємно здивує: святилище Деметри і Ісіди, античний Одеон, римські лазні, житлова частина давнього міста, «палац Діоніса». Після екскурсії до Діон Вас чекає легендарна гора Олімп.Греція Адже тут, згідно з уявленнями давніх греків, і жили 12 олімпійських богів. Автобус піднімається до висоти 1000 м над рівнем моря, де перед Вами відкривається магічна краса Олімпійської гірської гряди і прекрасний вигляд на Егейське море.

Вергін — перша столиця давньої Македонії, яку, згідно з переказами, заснував Каран і назвав її Егес. Розквіт цього міста припадає на V-IV ст. до н.е. У 1977 році Вергін став широко відомою: археологічні розкопки дозволили виявити царську гробницю Філіпа II — батька Олександра Македонського. Всередині мармурового саркофагу Філіпа II було знайдено золоту скриньку із  залишками вбитого царя, золоту царську корону і багато іншого, що представляє величезний інтерес з культурно-історичної точки зору. У Вергіні екскурсійною програмою передбачене відвідування археологічного музею.

Печера Петралона — унікальний куточок Греції, який варто відвідати всім, кого цікавить історія та палеонтологія, а головне — все незвичайне. Петралона з наукової точки зору є найбільшою палеонтологічною знахідкою XX ст.: тут були виявлені залишки архантропу homo erectus petraloniensis, який жив на території Європи. В антропологічному музеї Петралони представлені черепа і кістки тварин доісторичної епохи, кісткова і деревна зола, вік якої нараховує 1 млн. років, а також найдавніші сліди використання вогню людиною до сьогоднішнього дня. Краса печери Петралона доповнюється чудовими творіннями природи — сталактитами і сталагмітами. Екскурсія передбачає також відвідування мальовничого узбережного містечка на півострові Халкідікі — Неа Каллікрат, де зосереджено безліч магазинів, в тому числі і хутрових салонів фабрик-виробників хутряних виробів Касторії.

Грецький вечір Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів, а Ваш гарний настрій та яскраві враження виявляться кращим подарунком організаторам вечора господарям затишній таверни, де Ви будете відпочивати весь вечір. Для Вас виступатимуть танцюристи, які не тільки познайомлять Вас з танцями різних областей Греції, але й навчать танцювати усіх бажаючих! Хіба можна побувати в Греції і не навчиться танцювати сіртакі?… Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином, виготовленим з винограду сонячного півострова Халкідікі. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності Вам гарантовані, а мелодійні звуки бузуки (національний музичний інструмент) занурять Вас в атмосферу гармонії і відпочинку!

Поїздка в аквапарк Waterland — чудова можливість відпочити всією сім’єю. Сучасний аквапарк, 150 тисяч м2 задоволення і веселощів, знаходиться на відстані 8 км від Салоніків. «Водне містечко» сповнене приємних сюрпризів та розваг. Річки, озера, басейни з гідромасажем та штучними хвилями, водні гірки, інші захоплюючі дух водні атракціони — радість для дорослих і дітей. На території «водного містечка» ви можете знайти тенісні корти, баскетбольний майданчик, ресторани, кафе. Ваше перебування урізноманітить група аніматорів, яка влаштовує всілякі шоу-програми, танці та ігри.

Острів Кріт. Кносський палац мінойської епохи знаходиться за 5 км від міста Іракліон і є однією з найбільш відомих визначних пам’яток не тільки критської, але і всієї світової цивілізації. Мова йде про будівлю, якій майже 5 тисяч років. У ході археологічних розкопок тут було виявлено цілий монументальний ансамбль: Палац, вілли, мощені дороги, колонади. У 1900 році англійський археолог Артур Еванс зі своєю групою почав розкопки, які тривали протягом 35-ти років. Зв’язавши Кносський палац з ім’ям міфічного царя Міноса, Еванс назвав його палацом Міноса. А стародавню культуру Криту з його «легкої руки» стали називати мінойської культурою. По ходу екскурсії вам буде надано вільний час для прогулянки по Іракліону, щоб ви змогли самостійно оглянути пам’ятки архітектури венеціанського періоду.

Грамвуса — це одне з найбільш цікавих місць північно-західній частині острова Кріт. На цьому острові стоїть венеціанська фортеця, збудована у 16 ст. Фортеця стоїть на високому пагорбі, заввишки в 140 метрів. На жаль, в даний час практично повністю зруйнована. Залишилися лише тільки руїни. Але за часів турецької окупації саме завдяки Грамвусе були збережені тисячі критян. У зв’язку з тим, що острів Грамвуса є крайньою північно-західною точкою Кріту, саме з цього боку, завдяки фортеці, туркам було важко дістатися до острова, тому що як тільки на горизонті з’являвся турецький корабель, про це сигнальними вогнями оповіщали захисників Кріту. Також цей острів відомий тим, що довгий час був притулком середземноморських піратів, які були виселені звідси лише у 30-і рр. 19 ст. Ця екскурсія проходить наступним чином: корабель із міста Кастеллі (північний захід Кріту) іде в бік Грамвуси. Час в дорозі 1 — 1,5 години. Зупинка біля Грамвуси, огляд острова і фортеці, купання, обід на кораблі. А потім наш корабель відправиться в невелику бухту Баллос, де Ви зможете чудово провести час, покупатися, а після повернення на Батьківщину, розповісти своїм знайомим, про те, що Ви побували в тому місці, де під час проведення медового місяця принцом Чарльзом і принцесою Діаною кинула свій якір всесвітньо відома яхта «Британія».

Острів Санторіні — єдиний в Європі острів вулканічного походження, відомий також з деяких інших причин. Сувора, похмура краса навколишнього ландшафту зі скелями з чорної застиглої лави відображає велич природи і дрімаючого вулканау, а також є постійним нагадуванням про могутність сил, що таяться в надрах планети. Навколишня місцевість приголомшує уяву своєю незвичайною, дивною красою і викликає такі почуття, ніби Ви відправилися в глиб віків, до початку всіх часів… Санторіні це не тільки скелі й застигла чорна лава. Маленькі містечка острова з яскравими блакитними куполами церков, які віртуозно збудовані на гострих скелях, вузькі петляючі вулички — все це непомітно переносить вас в далеке минуле, до давно зниклих давніх цивілізацій, чиї шляхи перетнулися саме тут, залишивши свій яскравий слід. Акротірі, виявлений нещодавно, дає уявлення про відому мінойську цивілізації, яка сяяла тут колись також яскраво, як на Криті. Місцерозташування та знахідки зроблені там, змусили повірити багатьох відомих археологів у те, що легендарна Атлантида, якщо і справді існувала, то більш вдалого місця для цього придумати було не можливо…

Острів Спіналонга Одна з найпопулярніших екскурсій серед туристів на східному Кріті. Екскурсія починається з села Елунда, звідки на катері ви вирушите на острів Спіналонга, у супроводі гіда. Там ви відвідаєте венеціанську фортецю, побудовану у 1579 році. Після огляду фортеці, Ви повертаєтеся на катер і вирушите на протилежний бік острівеця, де Вам буде запропоновано пікнік-барбекю, а також ви зможете покупатися в кришталево чистих водах затоки Мірабелло на прекрасному пляжі. Закінчується екскурсія відвідуванням міста Агіос Ніколаос. Візитною карткою міста є озеро Вуліагмені або («затопленне»), розташоване в центрі міста і з’єднане з морем каналом. За легендою, в цьому озері здійснювала омивання богиня Афіна. Це місце являє собою дивовижно мальовничий пейзаж. Тут Вам буде надана можливість погуляти по місту, зробити покупки або просто випити чашечку кави.

Отправить запрос

Отправить запрос на путевку:

ГОРЯЧИЕ авиатуры из Львова, Киева и других городов Украины
Минимальные цены на туры с вылетом в ближайшие несколько дней на 1 человека в двухместном номере.

Подобрать тур

Подпишитесь на рассылку!