Завантаження

В’їзд в Україну для громадян різних країн регулюється по-різному. В’їзд для громадян Євросоюзу, СНД і деяких інших країн, здійснюється без віз. При цьому термін перебування в Україні обмежений 90 днями, протягом 180 днів (дивитися перелік безвізових країн).

Громадяни всіх інших країн в’їжджають в Україну на підставі віз, оформлених у відповідних консульствах. Однак і тут є особливості:

1. Громадяни країн, перелік яких наведено нижче, можуть отримати короткострокову візу без запрошення, оформленого в ОВІРі. Для всіх інших країн потрібно відповідне запрошення.
Австралія, Албанія, Гватемала, Катар, Кувейт, Малайзія, Мексика, Нова Зеландія, Арабські Емірати, Сінгапур і Туреччина. Детальніше тут

2. Для громадян країн – постачальників потенційних нелегальних мігрантів (країни міграційного ризику перераховані нижче) візи оформляються тільки після узгодження зі Службою безпеки України.

3. Громадянам усіх інших країн візи оформляються на загальних підставах, тобто при наявності відповідного запрошення, оформленого в ОВІРі

Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!