Завантаження

Якщо турист громадянин НЕ України і НЕ РФ (а наприклад Казахстану, Білорусі), то для в’їзду в Мексику потрібно оформляти мексиканську візу, а не електронний дозвіл на в’їзд.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Для туристів-громадян Російської Федерації при вильоті з України в Мексику зі стикуванням у Парижі необхідно мати транзитну візу Шенген.

Система електронної авторизації (СЕА)
Для громадян України і Росії відвідують Мексику з метою туризму, транзиту і бізнесу діє електронна система отримання дозволу на в’їзд, без необхідності відкриття візи в посольстві.
Електронний дозвіл безкоштовне, дійсно для однієї поїздки, розраховане на один в’їзд і максимальне перебування протягом 180 днів. Воно може бути використано протягом 30 днів з моменту його підтвердження.
Мінімальний термін дії паспорта 6 місяців.
Анкетні дані необхідні для отримання дозволу повинні надаватися латинськими буквами як в закордонному паспорті. Інформація повинна бути достовірною і правильною. Інакше існує можливість отримання відмови і неможливості посадки на борт або в’їзду в Мексику.
Роздруковане дозвіл необхідно уважно перевірити так як помилки не допускаються і пред’явити його разом з паспортом і авіа квитком представника авіакомпанії при реєстрації на рейс. Авіакомпанія перевірить інформацію і якщо все вірно посадка буде дозволена.
Рекомендується завчасно уточнити в авіакомпанії, чи працює вона з Системою Електронної авторизації (СЕА) Мексики, щоб уникнути проблем.

Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!