Завантаження

Іспанія наскрізь просякнута красою і незвичайністю, це підтверджує кількість архітектурних пам’яток, які входять до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тільки Італія може позмагатися за кількістю об’єктів культурної цінності, адже в Іспанії знаходяться 44 об’єкти.

У списку ЮНЕСКО внесено дванадцять історичних міст: Алкала-де-Енарес, Авіла, Касерес, Кордова, Куенка, Івіса, Саламанка, Сан-Крістобаль-де-ла-Лагуна, Сантьяго-де-Компостела, Сеговія, Таррагона, Толедо. Але кожне місто має багато пам’яток, і безсумнівно залишить слід у серці кожної людини.

Будучи в Барселоні перше, що потрібно подивитися – це роботи знаменитого Антоніо Гауді: Собор Святого Сімейства, який знаходиться на першому місці за відвідуваністю в Іспанії, будівництво почалося в 1882 році і до цих пір продовжується;

Парк Гуель – зроблений на замовлення Еусебіо Гуель, тут можна побачити приголомшливий світ фантазій – незвичайні будинки, сходинки і лавки, а також «пряниковий будиночок» в якому жив і творив великий художник; Будинок Батло і Міла – спроектовані з ексцентричністю, будівлі у вигляді черепів і кісток.

Продовжуючи вивчати таємні засіки божевільно талановитих художників потрібно в Фігерасі, місто в якому народився і творив король сюрреалізму – Сальвадор Далі.

Театр-музей Далі зберігає різноманітні колекції художника, це і всесвітньо відомі картини, скульптури, тривимірні колажі, а також роботи інших художників, які колекціонував Далі починаючи від Ель Греко і закінчуючи Марселем Дюшану.

Для ознайомлення з ексцентричними сучасними творами потрібно вирушати в музей Гуггенхайма, Більбао. Сама будівля музею є об’єктом художньої абстракції.

Іспанія, це не тільки самовираження екстравагантних особистостей, а й дотик до високе і прекрасне. Одним з такого є «золотий трикутник мистецтв» у Мадриді, і його яскравий представник – музей Прадо. У музеї зібрана величезна колекція європейського образотворчого мистецтва. Прадо представляє роботи іспанської, італійської, фламанданской, німецької, англійської, французької шкіл мистецтв, в колекції музею зберігаються одні з найбільш повних зібрань Босха, Веласкеса, Гойї, Мурільйо, Сурбарана і Ель Греко.

Королівський палац у Мадриді є офіційною резиденцією короля Іспанії. На сьогоднішній день палац призначений для державних церемоній. Будинки палацу побудовано в стилі італійського бароко, в ньому спроектовано більше 3500 кімнат. Королівський палац цікавий і спеціалізованими експозиціями – збройової палатою, королівської аптекою, лабораторією алхімії, королівської бібліотекою, нумізматичним музеєм, музеєм музики, прикладного мистецтва і живопису.

Будучи в Іспанії потрібно побувати і в центрі паломництва католиків – монастирі Монсеррат. Монастир відомий своєю святинею – статуєю чорної Мадонни – Богоматері з немовлям, яка має чудотворні властивості. При монастирі навіть є кімната бажань, куди привозять сувеніри зцілені або ті у яких збулося прохання.

Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!