Завантаження

Екскурсії

Парк атракціонів Суперленд
Вважається одним з найсучасніших в Ізраїлі. У парку безліч розваг для відвідувачів різного віку. Озеро з водоспадом, багата рослинність і кокосові пальми органічно доповнюють мальовничий пейзаж. По дорозі в парк атракціонів ми відвідуємо розташований неподалік від Хамей Гааш мошав Мішмерет і міні-завод з виробництва меду. Тут можна познайомитися з процесом виготовлення цих солодких ласощів, продегустувати та, при бажанні, придбати свіжий мед, косметику на його основі.

Подорож в пустелю Негев
Місячні пейзажі, відчуття нереальності. Наче ти дивишся фантастичний фільм про далеких планетах, а не знаходишся на рідній планеті Земля. Гори, не покриті лісами, складки землі, неймовірні геологічні явища. Тут можна на власні очі побачити, як рухалася Земна кора, як створювалися її пейзажі. І не тільки геологія.

Єрусалим
Святе місто для трьох основних світових монотеїстичних релігій. Старе місто – оглядова екскурсія по єврейському, християнському і вірменському кварталах Старого міста. Гора Сіон , стародавня синагога імені Давида; Мечеть Набі-Дауд., Трагічний шлях – шлях Скорботи, Храм Гробу Господнього – одна з найбільших святинь в Християнстві. Стіна Плачу – саме священне місце в іудаїзмі.

Бахайскі сади в Хайфі
Відвідування Бахайських садів і спуск по терасах. Екскурсія включає в себе спуск по декільком сотням ступенів. Всім відвідувачам необхідно взяти до уваги, що сади є невід’ємною частиною священного комплексу бахайской віри. Відвідування садів можливо тільки в скромній одязі. На території садів можна палити і жувати жуйку.

Акко – столиця хрестоносців
Ви зможете на власні очі побачити стародавні кріпосні стіни, східний базар, старовинні вулички турецьких часів, морський древній порт, підземні зали замку хрестоносців.

Подорож до найнижчої позначки на Землі
Массада – стародавня фортеця, яка знаходиться поблизу міста Арад, біля Південного узбережжя Мертвого моря, на вершині однієї з скель Іудейській пустелі. Тут були побудовані і донині збереглися, хоч і в руїнах, палац, синагога, збройові склади, ями для збору дощової води і інші допоміжні споруди. Мертве море – купання на облаштованому пляжі. Відвідування фірмового магазину косметики Мертвого моря.

Цікаві факти
1. Робочий тиждень в Ізраїлі починається з неділі. Багато також працюють півдня в п’ятницю.
2. Дослівний переклад слів “чоловік” і “дружина” з івриту – “господар” (Бааль) і “жінка” (Иша).
3. Будь-яка людина з єврейським корінням від 18 до 26 років має право на безкоштовну 10-денну поїздку в Ізраїль для знайомства з країною, культурою, традиціями.
4. Найменше в світі метро довжиною 2 кілометри знаходиться в Хайфі. Його назва – “Кармеліт”. Це 6 станцій і поїзд з 4-х вагонів, які проходять через гірський тунель канатною дорогою. Таким чином з нижнього міста можна дістатися нагору буквально за 10 хвилин.
5. Тут дуже багато зелені, і навіть до найменшого кущика підведений крапельний полив.
6. Єврейські чоловіки вірять в астрологію (або роблять вигляд, що вірять). Тому будьте готові до запитань про ваш знак Зодіаку.
7. В Ізраїлі люблять домашніх тварин. У Тель-Авіві навіть організований спеціальний пляж для собак. Причому, бездомних собак ви на вулиці не зустрінете – їх відразу розбирають по сім’ях. А ось котів на вулицях – хоч відбавляй. Тим не менш, вони всі вгодовані та доглянуті.
8. Місцеві жителі – люди дуже чуйні, завжди допоможуть, підкажуть адресу.
9. Тут навіть у найменшому магазині ви зможете розплатитись кредитною карткою.
10. Інтернет в Ізраїлі скрізь дуже повільний. Виняток становлять лише військові установи.

Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!