Завантаження

Цікаві місця

Агра
Одна з колишніх столиць Могольской імперії. Належить побувати в Форте Агри – історичному місці, яке неодноразово було описано в багатьох літературних творах і несуть багато художніх кіноплівках.

Делі

У Делі мандрівників чекають екскурсії по Старому і Новому Делі з відвідуванням Червоного Форту і найбільшої мечеті Азії, П’ятничної мечеті – Джама Масджид, побудованих одним з останніх представників династії Великих Моголів

Тадж Махал

Це туристична емблема всій Індії і одночасно самий екстравагантний пам’ятник людської любові. Чудова усипальниця з білого мармуру в даний час виглядає так само, як і два з половиною століття тому, коли тільки була побудована імператором Шах-Джаханом для своєї другої дружини Мумтаз Махал.

Фатехпур Сікрі
По дорозі в Джайпур розташований «мертве місто» – Фатехпур Сікрі, побудований самим великим з Моголів – імператором Акбаром в частину народження єдиного сина, який був столицею імперії Великих Моголів лише 15 років, а потім був залишений жителями через брак води.

Джайпур
У 1876 році магараджа Рам Сінгх наказав пофарбувати стіни міста в рожевий колір, традиційний колір гостинності, для зустрічі Принца Уельського, майбутнього короля Едуарда Сьомого.

Цікаво
1. Індія – найбільша демократична країна світу, у ній живе понад 1 млрд людей. За дослідженням демографів, за 10 років кількість населення Індії перебільшить населення ще однієї країни-гіганта Китаю.
2. На території Індії існує тисяча мов і діалектів, тому туристу навряд чи стане у пригоді розмовник.
3. Для індійців не існує традиційних для українців чотирьох сезонів року. В Індії їх шість – літо, сезон мусонів, осінь, зима, передвесняний сезон і весна.
4. Індійці працюють шість днів на тиждень. Населення Індії доволі заощадливе, навіть якщо людина заможна. Єдина слабкість індійців – золото. За цей метал вони готові викласти чи не останні копійки.
5. Боллівуд – ще одна гордість індійців. Щороку Індія випускає понад 1 тис. фільмів. У кінотеатрах цієї країни існує особлива традиція – перед показом фільму лунає гімн країни.
6. Індійська кухня славиться неймовірним поєднанням інгредієнтів та використанням спецій. Індійське вчення стверджує, що спеції, як і продукти, можуть зігрівати організм і охолоджувати його. Крім того, 70% від світових запасів спецій припадає саме на Індію.
7. Корова – не єдина священна тварина в Індії. В Індії також особливо ставляться до макак – символу мудрості й розуму. Вони доставляють чимало клопоту населенню, зокрема туристам.
8. Сарі – візитна картка Індії. Це традиційний жіночий одяг у вигляді шматка тканини довжиною від 4 до 9 м., який обертають навколо тіла. Сарі щедро прикрашають вишивкою, золотими нитками, камінцями та бісером. Біле сарі носять жінки, що втратили своїх чоловіків. Жовте – молоді мами. Червоне сарі жінки одягають на своє весілля.
9. Бінді – це прикраса на чолі у вигляді темної крапки, яку називають знаком правди або «третім оком». Традиційно бінді носять заміжні дівчата.
10. Індійським жінкам заборонено вимовляти ім’я свого чоловіка вголос — це вважається верхом непристойності і неповаги.

Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!