Завантаження

Екскурсії

Секешфегервар. Замок Борі
Якщо бажаєш, щоб вийшло добре – зроби Сам. Цей замок був побудований завдяки силі кохання та присвячений Музі його творця – коханій дружині. Якщо чоловік черпає натхнення з безконечного джерела свого кохання – він зверне гори і побудує їх знову. Це й довів угорський художник Єно Борі, побудувавши власними руками за 40 років казковий замок. В ім’я коханої дружини Ілони.

Абатство Паннонхальма
Це абатство є одним з найдавніших монастирів Угорщини і другим за величиною католицьким абатством у світі, а зображення старовинного фоліанта на гербі абатства свідчить про те, що протягом своєї історії монастир Паннонхальма був одним з головних осередків культури та освіти Угорщини. Бібліотека монастиря, що налічує 360 000 томів книг, є одним з найбільших у світі монастирських зібрань.

Місто Еґер
У цьому місті переплелося стільки всього цікавого, що під час подорожі Угорщиною, оминути його буде справжнім злочином. Архітектурні пам’ятки Еґеру переплелися у симфонії готики, бароко та рококо. У місті можна відпочити як тілом так і душею. Термальні купальні Еґеру допоможуть не тільки скинути накопичену втому від «щурячого забігу», а й оздоровитися для нових звершень! Неабияку допомогу в цій справі купальням нададуть винні карти місцевих ресторанчиків, котрі неодмінно відправлять повсякденні клопоти далеко-далеко.

Печерні термальні купальні у Мішкольці
Це, мабуть, найромантичніша купальня у світі! Тут є підземна річка, скельні водоспади, термальні джакузі, а в Зоряній печері романтика б’є усі рекорди…… Особлива привабливість єдиної в своєму роді в Європі водолікувальної купальні полягає в тому, що вона розташована в природних, вимитих за тисячоліття термальними водами, печерах. Грамотні люди цей природний скарб грамотно опорядили – і вийшла одна з найбільших цікавинок Угорщини.

Фортеця Дьюла
Побудована в середині ХІV століття, за часів масштабних угорсько-османських протистоянь, фортеця Дьюла регулярно брала участь в битвах. Постійні війни значно пошкодили архітектурну пам’ятку, і те, що ми бачимо сьогодні, є результатом складної реконструкції. Особливість фортеці Дьюла полягає в тому, що це єдина європейська фортеця з цегли, котра збереглася до наших днів.

Печера Барадла
Найбільша в Європі сталактитова печера Барадла, протяжністю 25 км, є перлиною національного парку Аггтелек. Незважаючи на те, що в печері досить прохолодно, пересуватися по ній комфортно, до того ж в печері встановлене освітлення і підмостки. Також тут часто проходять концерти, завдяки незвичайному звучанню музичних інструментів створюється незабутнє враження, тому потік туристів тут нескінченний.

Цікаві факти
1. Дата заснування Угорщини 896 рік! Це одна з найдавніших країн Європи.
2. Цікавий факт, угорці їдять сало не менше ніж українці, а може, і того більше. Так, на одну людину, за статистикою, припадає близько півкілограма «хрюшки» за тиждень.
3. Знаменитий кубік-рубік родом з Угорщини. Створений він був ще в 1974 році Ерном Рубеком, а до сьогоднішнього дня їх продано близько 350 млн штук.
4. Кулькова ручка, кріптонова лампочка, Бейсік (мова програмування) — все це створено саме угорцями. Дуже розумний і винахідливий народ.
5. Ви коли-небудь чули про Угорське море? Насправді це озеро, а назва його — Балатон. Швидше за все, «морем» називають для збільшення відвідуваності його туристами. Адже це приносить колосальний прибуток за рік.
6. Токайське вино вважається одним з кращих десертних вин. Виготовляється воно угорцями в місті Токай.
7. Угорська мова – один з найбільш важких для вивчення серед сучасних мов.
8. Найдовший трамвай у світі «ходить» саме в столиці Угорщини, Будапешті. Майже 54 метри! Ви уявляєте, скільки людей він може перевозити в один кінець?
9. Всесвітньо відоме блюдо — гуляш, національний символ угорців.
10. У Будапешті розташована найбільша в Європі синагога, яка може одночасно прийняти до 3 тисяч парафіян.

Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!