Завантаження

Таїланд

Королівство Таїланд знаходиться на півостровах Індокитай і Малакка, в Південно-Востчние Азії. Відпочинок в Таїланді – це перш за все пляжний відпочинок на узбережжях Сіамської затоки і Андаманського моря. Сусіди Таїланду – чотири країни цього регіону: Малайзія, Камбоджа, М’янма і Лаос.
Стародавня назва Королівства Таїланд – Сіам. Слово «Тхай» на тайському мовою означає свобода: Таїланд ніколи не був колонією. Культура цієї яскравої екзотичної країни схожа одночасної на індійську і китайську, і під час поїздки ви зможете оцінити всю оригінальність тайських звичаїв і народного життя. Якщо ви підете в Таїланд, відпочинок в цій країні познайомить вас з буддійськими храмами, тропічної природою і з дуже доброзичливими тайцами.

Територія Таїланду становить 514 000 кв. км, а його населення – близько 67 мільйонів чоловік. Столиця Таїланду – місто Бангкок, який побудований недалеко від старовинної столиці цієї держави, Аютайя. У Аютайе можна познайомитися з пам’ятниками буддійської архітектури. Таїланд має велику протяжність з півночі на південь – 1860 км, але туристи приїжджають на відпочинок в самі південні провінції цієї країни, на острови і на узбережжі Сіамської затоки. Тури в Таїланд здатні розсунути горизонти вашого уявлення про Південно-Востночной Азії.

Таїланд – це конституційна монархія
Таїланд – це конституційна монархія на чолі з королем. Тайський монарх любимо і поважаємо усіма людьми, і ви часто можете побачити його портрети на будь-якому тайському курорті. Ця людина отримала в молодості прекрасну освіту і доклав чимало зусиль для збереження незалежності своєї країни, а так само для її економічного розвитку – наприклад, саме він розвивав вирощування в Таїланді каучуку, який приносить в бюджет великі гроші.
Проте закони приймаються в парламенті країни, хоча тайський монарх і є главою збройних сил Таїланду. Відпочинок в Таїланді познайомить вас з досить цікавою системою державного устрою.

Населення Таїланду
Протягом багатьох століть народ Таїланду боровся за свою незалежність і втратив частину своїх південних територій, які відійшли до сучасної Малайзії. І все ж унікальна тайська культура не тільки збереглася, а й розвинулася, і вдало вписалася в сучасний світ.

Клімат
Завдяки своєму географічному положенню Таїланд відрізняється досить м’яким і рівним кліматом, який створює комфортні умови для відпочинку в цій країні протягом усього року. В цілому тутешній клімат характеризується як тропічний, але в кожному регіоні є свої особливості. У Таїланді немає звичних нам чотирьох пір року: рік тут ділиться на три сезони – зиму, літо і міжсезоння. При цьому кожен окремий сезон по-своєму привабливий для відпочинку. Зима триває з листопада по березень. На всій території країни встановлюється м’яка погода. Вдень повітря прогрівається в середньому до + 22-29 ºС, в нічні години температура, як правило, не опускається нижче +20 ºС. Це найкращий сезон для відпочинку.
Тропічне літо триває з початку червня до середини вересня. Денна температура повітря підвищується і складає в середньому + 30-34 ºС. Період переходу від зими до літа (або від літа до зими) називаються межсезоньем. Воно припадає на травень або другу половину вересня-жовтня. В цей час мусони приносять на півострів Індокитай короткочасні дощі та грози, кількість опадів збільшується. Температура повітря становить + 27-32 ºС, але виснажливої ​​спеки немає, сонячне тепло комфортне і приємне для відпочинку. Серед держав Південно-Східної Азії Таїланд У центральній частині (Бангкок і Паттайя) літо триває з березня по травень, міжсезоння – з червня по жовтень, зима – з листопада по февраль.виделяется особливим кліматичним різноманітністю, що обумовлено істотними відмінностями в рельєфі різних регіонів країни .

Сезон дощів і погода в Таїланді
У центральній частині (Бангкок і Паттайя) літо триває з березня по травень, міжсезоння – з червня по жовтень, зима – з листопада по лютий.

Острів Пхукет
На півдні (острів Пхукет) виділяють два сезони – досить м’яке літо (з листопада по квітень) і міжсезоння (з травня по жовтень). Незважаючи на те що в міжсезоння кількість опадів відчутно збільшується, погода все одно залишається комфортною, так як дощі йдуть в середньому раз в 2 дня і тривають не більше 2 годин. Самий дощовий місяць – вересень.

Острів Самуї
Відпочивати на острові Самуї можна комфортно цілий рік. Однак оптимальні періоди для відвідування острова – з липня по серпень і з грудня по лютий (вдень повітря прогрівається до +30 ºС). Міжсезоння же характеризується короткочасними тропічними зливами, мусонами і зрідка штормами (в жовтні і листопаді).


Північ Таїланду взимку

На півночі Таїланду взимку (з жовтня по березень) відносно прохолодно, тому не зайвим буде взяти в дорогу теплі речі. Наступ міжсезоння (в липні) особливо відчувається в передгір’ях, триває період дощів до вересня.


Мова

Державна мова Таїланду – тайcкій (сіамський). У містах широко поширені також англійська, китайська та японська мови. Тайська мова складається в основному з односкладових слів. А так як варіантів звукових сполучень для освіти складів досить мало, в мові використовуються численні тонові комбінації. У зв’язку з цим більшість географічних назв досить складні для сприйняття іноземцями та, скажімо, в європейській, так і в російській транскріп¬ціі мають кілька варіантів написання і вимови.

Грошова одиниця (обмін валют)
Грошовою одиницею Таїланду є бат (міжнародне позначення – THB). Курс: вартість $ 1 коливається в межах від 33 до 36 батів. Один бат ділиться на 100 сатангов. Банкноти випускаються номіналом 20 батів (зелені), 50 батів (блакитні), 100 батів (червоні), 500 батів (лілові) 1000 батів (коричневі). В обігу знаходяться монети з жовтого сплаву номіналом 25 і 50 сатангов, з нікелю – номіналом 1, 2 і 5 батів, а також біметалічна (середина – з жовтого металу, обід – з нікелю) монета номіналом 10 батів. Найвигідніший курс обміну валют – в туристичних центрах. У готелях ж він зазвичай нижче, ніж пропонований банками та офіційними обмінними пунктами. Важливий нюанс: при обміні 100-доларових банкнот, випущених раніше 1996 р можуть виникнути труднощі. Слід також мати на увазі, що в Таїланді обмін грошей різного номіналу проводиться по різному курсом: чим нижче номінал, тим менше курс, – так що краще міняти великі купюри. У більшості банків, торговельних центрах і готелів можна користуватися основними міжнародними кредитними картами, такими як American Express, MasterCard, Visa.

Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!