Завантаження

Офіційна назва – Республіка Мальдіви

Столиця – Мале

Географія
Мальдівські острови розташовані в індійському океані, на південний захід від Індії і Шрі-Ланки. Всього налічується 1190 островів, що формує 26 атолів, що тягнуться подвійним ланцюжком перпендикулярно екватору. З усіх островів тільки 202 заселені. Протяжність архіпелагу Мальдівського з півночі на південь – 820 км, зі сходу на захід – 120 км. Загальна площа Мальдів разом із сушею і морем складає близько 90 тис.кв.км.

Населення
За своїм походженням вони є нащадками представників азіатської, арабської, негроїдної та монголоїдної рас. Араби, африканці, індонезійці – всі вони вплинули на зовнішній вигляд остров’ян і внесли свій внесок у расові та культурні особливості Мальдів. Люди тут доброзичливі і привітний від природи. Населення Мальдів – близько 260 тис. чоловік.

Часовий пояс
Різниця в часі з Києвом: плюс 2 години в літній період, плюс 3 години на зимовий період.

Клімат
Оскільки Мальдіви знаходяться майже на екватор, клімат тут тропічний. Цілий рік температура тримається близько 28-30 ° С. Таким чином, тут немає холодних зим, і Ви можете насолоджуватися такою приємною погодою цілий рік. Погоду тут визначають південно-західний мусон (квітень – вересень) і північно-східний мусон (грудень – квітень). Північно – східний мусон приносить жаркий і сухий період. Південно-західний мусон може приносити короткочасні дощі, Високу вологість і неспокійне море. Однак в цей період Найменш жарко. Температура води – 24-27 ° С круглий рік.

Релігія
На Мальдівах проживають суніти – представники найбільшого ісламського течії.

Мова
Державна мова Мальдів – дхівехи. Багато слів прийшли з інших мов – арабської, тамільської, урду, перської, англійської, гінді.

Грошова одиниця (обмін валют)
Місцева грошова одиниця – мальдівська Руфія, в 1 Рут – 100 ларі. Повсюдно приймаються до оплати долари США і основні кредитні карти (American Express, Visa, Master card, Diners Club, JCB і Euro Card). Обмінювати по приїзду долари на місцеву валюту не обов’язково.

Митні правила
Всім, хто прибуває на Мальдівські острови, необхідно пам’ятати, що в країну заборонений ввіз:
-алкоголя (будь-якої продукції)
-наркотичних речовин
-порногорафічну продукці
-свинину
-вогнестрельної зброї
-зброї для підводного полювання
-вибухових речовин
-хімікатів
-тварини
В випадку присутності у Вашому багажі перерахованих вище предметів, при проходженні митного контролю, у Вас їх вилучать.

Все вилучене буде знищено!

Транспорт
На курортних островах є власні човни для трансферів, це або швидкісні моторні човни, або гідролітаки. Між островами не існує регулярної транспортної системи. Транспортна система ad hoc обслуговується в основному місцевими моторними човнами дхоні (dhoani) або батхтхели, їх середня швидкість – близько 10 км / год. Напрокат можна взяти дхоні і навіть сучасні човни. Авіакомпанія Air Maldives пропонує регулярні польоти в аеропорти Ханімааду, Кадхду, Каадедхду і Гана. Найпопулярніші види наземного транспорту – велосипеди і мотоцикли. В Мале і на інших великих островах можна орендувати автомобіль. Непосидючий турист може купити тур на Мальдіви і Об’їзд на моторному човні всі атоли, острів за острів, включаючи безлюдний.

Кухня
Місцева кухня – азіатська. Її основу складає рис і риба з додавання прянощів, лайма, чилі, кокосового молока. Іноді страви національної кухні можуть розповісти про народ набагато більше будь-якого екскурсовода (традиції і звички – страшна сила). Так що вирушайте в місцевий ресторанчик і замовте місцевий хліб roshi разом з коктейлем mas huni, популярну закуску fihuni mas (рибу, запечену з пастою чилі), можливо, Ви полюбите Обсмажені рибні рулетики keemia або рибний пиріг kulhi borkihaa; на десерт рекомендуємо місцеві солодощі – білі кокосові палички bondi, а завершить трапезу пропонуємо традиційним напоєм raa, Який готується з ферментованого пальмового молока і має приємний солодкий смак. Якщо Ви віддаєте перевагу кухні інших народів світу, то до ваших послуг італійські, тайські, індійські та японські ресторани.

Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!