Loading

Bus charter

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

Час відправки з України та прибуття в Болгарію

Місце посадки та висадки пасажирів Час відправки з Болгарії та прибуття в Україну 
10:30 Львів Наукова, 35а з боку Сільпо 09:00
12:00 Стрий (за домовленістю)  заправка ОККО 08:15
12:15 Болехів автовокзал 08:00
12:30 Долина автовокзал 07:45
12:45 Калуш на КП ДАЇ при виїзді з Калуша 07:30
14:00 Івано-Франківськ стоянка Арсену навпроти Епіцентру 06:30
15:00 Коломия кафе “Зруб” 05:30
16:00 Чернівці ж/д вокзал 04:00
08:30 Балчик готель “Каліакра” 17:00
08:40 Албена при в’їзді на курорт 16:40
08:50 Кранево біля базару 16:25
09:00 Золоті Піски готель “Зора” 16:10
09:00   Золоті Піски управління курортів  16:00 
09:15 Св. Констянтин та Єлена біля в’їзду на курорт 15:50
09:40 Варна біля центрального собору 15:40
10:10 Бяла біля повороту на курорт 15:00
10:20 Обзор висадка автовокзал посадка диско-Space 14:45
10:50 Святий Влас біля кільця на заправці 14:20
11:00 Єленіте біля входу в комплекс 14:10
11:05 Сонячний Берег на зупинці супермаркету “Алді” 14:00
11:10 Сонячний Берег на зупинці готелю Санні Дей Клаб/ Кондор 13:50
11:15 Сонячний Берег на зупинці готелю “Ріва” 13:40
11:20 Сонячний Берег на зупинці готелю “Діамант” 13:30
11:25 Сонячний Берег дискотека Гранд/ готель Арда 13:20
11:30 Сонячний Берег на зупинці готелю “Котва” 13:10
11:35 Несебр на зупинці готелю “Феста Панорама” 12:50
11:40 Равда готель “Роял” або готель “Паб” 12:40
12:00 Поморіє вул.Солна 86 12:00
ЧЕРВЕНЬЛИПЕНЬСЕРПЕНЬВЕРЕСЕНЬ
з 2.06 КОЖЕН ДЕНЬКОЖЕН ДЕНЬКОЖЕН ДЕНЬ1,2,3,4,5, 7,9,11,13,15,17
Send a request

Send a request:

HOT AIRLINES from Lviv, Kiev and other cities of Ukraine
Minimum prices for tours with departures in the next few days for 1 person in a double room.

Find the tour

Subscribe to our newsletter!