Loading

Top 5 airports of the world

Міжнародний аеропорт імені Франца - Йозефа Штрауса Мюнхен

Він прославився на весь світ завдяки своїй пивоварні, де можна спробувати свіже німецьке пиво, закусуючи його традиційними сосисками. Для любителів активного відпочинку тут пропонують серфінг на штучних хвилях під керівництвом інструктора. Онлайн-табло прильоту: http://www.munich-airport.de/arr Онлайн-табло вильоту: http://www.munich-airport.de/dep Розташований аеропорт в 30 км від міста, що, безсумнівно, робить особливо актуальним наявність різних можливостей сполучення з містом. Дістатись можна різними видами транспорту.

Міжнародний аеропорт Чангі, Сингапур

Тут знаходиться найбільший кінетичний арт об'єкт в світі - падаючі алюміневі каплі. Ботанічний сад, озеро з дивовижними рибками і кімната з рідкісними видами метеликів також викликають подив у пасажирів. На даху аеропорта є басейн, в двох терміналах бесплатні кінотеатри і ультрасучасний готель.

Міжнародний аеропорт Клотен, Цюріх

Тут можна взяти в оренду роликові коньки, велосипед, і відправитись вивчати місцевість біля аеропрта. Також Вам запропонують автобусну ескскурсію територією, дозволять окунутись в "закулісся" роботи аеропорту, можна відвідати оглядову площадки, звідки видно як взлітають літаки а також прогулятись "таємними" приміщеннями аеропорту

Аеропорт Схипхол, Амстердам

Це просто рай для книголюбів: аеропорт може похвалитися обширною бібіліотекою з книгами перекладеними на 30 мов світу. Є тут також можливість подивитись кіно біля каміну закутавшись в плед.

Міжнародний аеропорт Дубай

Саме тут розташований найбільший торговий ценр світу: быльш ніж 15 0000 кв. м. магазинів і бутиків. Тут також проводять декілька лотерей, серед призів - розкішні авто і можливість виграти 1 000 000 $ !!!!
Send a request

Send a request:

HOT AIRLINES from Lviv, Kiev and other cities of Ukraine
Minimum prices for tours with departures in the next few days for 1 person in a double room.

Find the tour

Subscribe to our newsletter!