Loading

Екскурсії

Вроцлав – це місто магії і казки.
Гуляючи по вуличках, потрібно бути обережним, адже внизу під ногами можна натрапити на гномів. Маленькі гномики з’являються нізвідки і раптово. Наче й проходили вже тут і роздивлялися це місце, а в мить зауважуєш залізних крихіток, застиглих в різних позах. А ще Вроцлав потрапив у список 10-ти найкращих міст, які варто відвідати у 2016 році по версії Rough Guides, адже саме у 2016 році Вроцлав має титул Культурної столиці Європи та Всесвітньої столиці книги.

Краків є найпопулярнішим містом у Польщі.
Це місто має багато особливостей і унікальностей, що не мають інші до нього подібні міста і це видно неозброєним оком одразу ступаючи на Площу Ринок.

Катовіце – колишнє промислове містечко, яке мешканці перетворюють в сучасний культурний осередок.
Від Кракова до Катовіце їхати 79 км по швидкісному автобану А4. В цьому, на перший погляд нічим не привабливому, місті, варто зупинитися і роздивитися детальніше. Завітати не до старої частини, а до сучасної. Сучасний Катовіце поєднує на одній території кілька важливих об’єктів, які в купі утворюють футуристичне середовище – громадський простір, в якому так приємно знаходитися.

Люблін – це Маленький Краків
або найбільше і найстаріше містечко в Східній Польщі. Старе місто в Любліні є одним з найкрасивіших і добре збережених. Тут є своя унікальність, завдяки неповторним орнаментам на кам’яницях. Поруч знаходиться Любінський замок з найстарішою вежею під 30 м, на котру можна піднятися і подивитися на Люблін.

Варшава є столицею Польщі.
Тут збереглася красива стара частина міста та замок. А ще в сучасному районі є неймовірно красивий шопінг центр Zlote Tarasy. І саме у Варшаві знаходиться одне магічне місце, яке точно вартує додати у свій список must-see – сад на даху Варшавської Бібілотеки.

Озеро Морське око
На думку багатьох туристів, саме тут можна насолодитися найкрасивішими пейзажами в Татрах. Поряд з гірським масивом Гєвонт, Морське Око – один із символів цих місць. Воно розташоване у верхній частині долини Риб’ячий Потік.Рухомі дюни
Рухомі дюни – головна природна пам’ятка Словінського національного парку. Вони займають площу 500 га і є найбільшими в Європі. Висота їх досягає 30 м. Кожен рік вони пересуваються на 3-10 м. Відбувається це з-за того, що вітер поступово переносить частинки піску з місця на місце.

Біловезька пуща
Біловезька пуща – це, насамперед, розкішний ліс, який займає 1500 квадратних кілометрів. Це останній в Європі ліс, цілком створений природою: ні одне дерево не посаджено руками людини!
У лісах існує величезна кількість туристичних маршрутів, пересуватися по яким можна пішки або на велосипеді. Крім них варто відвідати скансен – музей під відкритим небом, розташований неподалік від села Погожельце (Pogorzelce).

Бледне Скелі у Столових горах в Судетах
Гори тут мають дуже оригінальний рельєф: піщаник під впливом вітру приймає химерні форми. Блендне Скелі (пол. Błędnе Skałу) – це одне з найбільш популярних у туристів місць. Воно знаходиться на висоті 852 м і займає площу 21 га. Це справжній лабіринт з вузьких переходів, коридорів і тунелів. А якщо підключити фантазію, то в скелях можна розгледіти голови людей, гриби, вежі, ворота…

Печера Рай
Розташована в Свентокшиських горах і вважається найкрасивішою печерою в Польщі. Це справжній підземний світ всередині гори. Всередині печери – численні сталактити і сталаґміти, підземні озера, рідкісні у світі застиглі натікання перламутрового кольору
Печера була відкрита в 1963 році місцевими жителями. А коли в 1964 році її досліджували студенти з Кракова, то були так зачаровані красою підземної, що дали їй назву – Рай. У 1972 році печеру відкрили для туристів.

Цікаві факти
1. Варшава, столиця Польщі, була практично повністю зруйнована під час Другої Світової, після чого відбудована фактично з нуля.
2. У сучасному світі серед носіїв слов’янських мов на польській розмовляє друга за чисельністю група людей. Більше носіїв налічує лише російськомовна група.
3. «Просто» по-польськи означає «прямо». У цій мові взагалі вистачає слів, співзвучних з українськими, але мають зовсім інше значення.
4. Польський астроном Миколай Коперник першим припустив, що Земля не є центром Всесвіту.
5. Неподалік міста Кудова-Здруй, знаходиться незвичайна каплиця – Kaplica Czaszek, стіни і стеля якої викладені 3 тисячами людських черепів і кісток. Під підлогою поховані ще кілька десятків тисяч (20-30 тис.) останків людей. Це велика загальна гробниця жертв Сілезьких воєн 1740-1742 і 1744-1745 рр., А так само інфекційних хвороб XVIII століття. Каплиця Черепів – це єдиний подібний об’єкт в Польщі і один з трьох в Європі.
6. У Варшаві є вулиця імені Вінні-Пуха.
7. Всесвітньо відому косметичну компанію Max Factor заснував поляк Максиміліан Факторович. У той час Польща ще була в складі Російської імперії, і перший косметичний магазин Максиміліан відкрив… в Рязані. Після чого успішно емігрував в США.
8. У Польщі є місце, де під прямим кутом перетинаються дві річки – Вельна і Нельба. При цьому через відмінності температур води, різну швидкість і рівень течій води річок не змішуються. Це підтвердили експерименти: недалеко від місця перетину в річки наливали фарби різних кольорів, і ніякого змішання не відбувалося.
9. Неподалік міста Грифіно знаходиться Кривий ліс, в ньому росте близько 400 деформованих сосен. Ліс був посаджений в 30-ті рр. XIX століття. Найпопулярніша теорія говорить, що дерева були спеціально вигнуті людиною, щоб пізніше їх можна було використовувати для виробництва меблів або човнів.
10. За польськими законами ніхто не зобов’язаний працювати в Різдво, тому на різдвяні свята тут зазвичай закрито взагалі все.

Send a request

Send a request:

HOT AIRLINES from Lviv, Kiev and other cities of Ukraine
Minimum prices for tours with departures in the next few days for 1 person in a double room.

Find the tour

Subscribe to our newsletter!