Loading

Екскурсії

Острів Хувентуд – другий за площею в кубинському архіпелазі. Найцікавіші місця острова: природний заповідник Лос-Індіос-Сан-Феліпе з унікальною флорою і фауною, тюрьма «Пресидіо Модело», копія американської в’язниці «Джолієт» в штаті Іллінойс (в ній відбував тюремне покарання Фідель Кастро), національний морський парк Пунта- Франсес, міжнародний дайв-центр «Ель-Колоні», острова Кайо-Ларго-дель-Сур, Кайо-Росаріо, Кайо-Кантілес і Кайо-Ігуана (відмінний дайвінг і рибалка).

У провінції Матансас варто відвідати однойменну столицю провінції: площа Віхія (місце заснування міста), площа Свободи, каплиця Монсеррат (побудована за образом храму в Каталонії), замок Сан-Северіно (через свої розміри вважається однією з основних іспанських фортець в Америці) .

В околицях міста цікаві печери «Бельямар» (з наскельними малюнками, скам’янілостями і слідами проживання людей, що жили тут 1600 років тому) і руїни «тріумвірат» – там в 19 столітті сталося найбільше в історії Куби повстання африканських рабів.

Основні визначні пам’ятки півострова Сапата: село індіанців таїно в Гуаму, розплідник крокодилів в Ла-Бока, заповідники фауни «Санто-Томас» і «Ла-Саліна», а також Історичний музей на Плая-Хірон.
Головне місто провінції Вілья-Клара, Санта-Клара, називають «містом Ернесто Че Гевари». Саме там знаходиться Меморіал знаменитого революціонера і зберігаються його останки. Сквер «Леонсио-Відаль» – центральний сквер Санта-Клари, навколо нього розташовані Музей декоративного мистецтва, колишній Палац уряду. Крім того, в провінції цікавий містечко Ремедьос. Його основні визначні пам’ятки:

Музей карнавалів міста, Музей музики «Алехандро Гарсіа Катурла» і головна парафіяльна церква Святого Іоанна Хрестителя, яка вважається однією з найцікавіших на Кубі.

Цікаві факти:
1. Кубинських аборигенів повністю винищили іспанські конкістадори.
2. У кубинській столиці Гавані існує державний рок-клуб Maxim Rock, в якому виступають команди, які отримали схвалення національного рок-агентства. Частина виручених від концертів коштів передається музикантам, решта виручки йде в бюджет держави.
3. Абітурієнтам, що надходять в будь-який кубинський вуз, належить скласти 3 іспити: довести своє знання історії Куби, іспанської мови та математики. Платних вузів або приватних шкіл на острові немає – вся освіта безкоштовна.
4. Куба відома по всьому світу високим рівнем своєї медицини. Для кубинців усі послуги в галузі охорони здоров’я безкоштовні.
5. На Кубі жителям досі видають продукти першої необхідності за картками, що дозволяє навіть сім’ям з мізерним доходом не страждати від голоду.
6. Вікна майже у всіх кубинських будинках, за винятком декількох будівель в столиці, не мають скла – їх замінюють металеві або дерев’яні жалюзі.
7. На Кубі немає централізованого гарячого водопостачання.
8. До недавнього часу кубинцям з міркувань економії електроенергії було заборонено мати тостери і електричні чайники.
9. Кубинці настільки не люблять дощ, що в дощову погоду діти часто не йдуть в школу, а дорослі – на роботу.
10. Центральні кубинські телеканали не показують рекламу.

Send a request

Send a request:

HOT AIRLINES from Lviv, Kiev and other cities of Ukraine
Minimum prices for tours with departures in the next few days for 1 person in a double room.

Find the tour

Subscribe to our newsletter!