Loading

Курорт Баварія і Пунта Кана
Найпопулярнішим місцем для відпочинку в Домінікані вважається східна частина острова – курорти Баваро і Пунта Кани. Саме тут сконцентровані найкращі готелі, що працюють по системі все включено. Східна частина острова набула великої популярності за рахунок своєї берегової лінії. Її протяжність обчислюється сотнею кілометрів. А завдяки коралового рифу, який оперізує східну частину і стримує сильні хвилі з Атлантичного океану, пісок на пляжі придбав дивовижний колір і консистенцію.
Назва Пунта-Кана походить від пальми кана, з листя якої укладаються знамениті дахи індіанських хатин. Пунта-Кана – це мис, де росте величезна кількість цих пальм.
Пунта-Кана і Баваро – це найбільш відвідувана туристична зона на Карибах після Канкуна. Аеропорт Пунта-Кани став третім за значимістю після Канкуна і Майамі. На курорті представлені готелі провідних готельних мереж світу. Найпоширеніші – Sol Melia, Paradisus, Barcelo, Princess і Iberostar. Готелі, як правило, складаються з двох-або триповерхових корпусів і бунгало, розкиданих між пишною тропічною рослинністю і пальмами. Велика частина цих готелів, незалежно від того, «трьохзіркові» вони чи «п’ятизіркові», працює за системою «все включено».
Нічне життя в Пунта-Кане- Баварія
В основному, зосереджене в готелях, де можна відвідати вечірні шоу, дискотеку, казино, але можна і за межами готелю зануритися в нічне життя шоу і дискотек Мангу, Імаджін, Луна-дель-Кариби, Арейто, Пачай, Сазіно Тауер, Оро Хард Рок готель, або відправитися на типово домініканські, галасливі і багатолюдні, вечірки до ранку, де не припиняються меренге, бачата і сальса по суботах, або посидіти в чарівних ресторанчиках і барах, таких як пульпи Кохо, Капітан Кук, Джеллі Фіш.
Розваги
Любителям активного відпочинку, напевно, припадуть до смаку Fun-Buggy. Це маленькі спортивні машинки, туристи управляють ними самі.
Дуже запам’ятовується буде прогулянка на катамарані. Можна побачити все різноманіття життя коралових рифів, поспостерігати за тропічними рибами.
А Джип-Сафарі подарує незабутню прогулянку по дорогах острова, побачити його прекрасні пейзажі, поспостерігати за повсякденним життям дуже життєрадісних і доброзичливих місцевих жителів.
Пам’ятки Пунта-Кани
Найзнаменитіша пам’ятка Пунта Кани – це зоологічний парк Манат. Чого і кого тут тільки немає! Сотні видів птахів, морські черепахи, ігуани, крокодили, морські леви.
Тут же можна відвідати прекрасні шоу дельфінів, морських котиків, виступи коней і папуг.

Цікаві факти:
1. У Домінікани немає ніяких дипломатичних відносин майже з усіма країнами Африки, Азії і частково Східної Європи.
2.Порядка 12% домініканців не навчені грамоті.
3.Іменно тут знімався знаменитий фільм «Парк Юрського періоду».
4.У найспекотніший час доби, тобто приблизно з 12-13 до 15-16 годин, в Домінікані закривається майже все: магазини, аптеки, іноді навіть кафе і ресторани.
5.Несмотря на життя на острові, переважна більшість домініканців плаває з рук геть погано.
6.Пенсій в цій країні немає. Літніх людей містять їхні діти і внуки.
7. У Домінікані заборонено пити алкоголь за кермом, тобто перебуваючи в автомобілі. При цьому закон не забороняє нетверезому людині вести машину.
8.Почті завжди дощі тут йдуть тільки по ночах.
9.Сігарети тут коштують дорого за місцевими мірками, тому більшість домініканців не курить.
10.У більшості домініканців кучеряве волосся, що їм зазвичай не до душі, тому найбільш затребувана послуга в місцевих перукарень – випрямлення волосся.

Send a request

Send a request:

HOT AIRLINES from Lviv, Kiev and other cities of Ukraine
Minimum prices for tours with departures in the next few days for 1 person in a double room.

Find the tour

Subscribe to our newsletter!