Loading

Пафос
Скала Афродіти – місце овіяне легендами і переказами, місце де народилася богиня любові і краси – Афродіта.
Бухта Петра-ту-Роміу знаходиться між Лімасолом і Пафосом.
На Кіпрі створено культ Афродіти і пов’язаний з релігійним життям. Богиня, яка дарує землі достаток і родючість. Це святилище Афродіти. З тих пір Кіпр – острів кохання. Це місце має особливу енергетику, відчувається прилив сил сила і молодість.
Мис Греко – мальовниче, романтичне місце і заповідник, де кришталево чиста вода, білосніжні пляжі, чудові скелі, печери з різноманітною фауною.
Грот Афродіти – купальня, природне джерело. За переказами саме тут познайомилися Афродіта з Адонісом. Вода в гроті холодна і має цілющі властивості. Але, на жаль, купатися тут заборонено.

Археологічний парк. У Пафосі на місці стародавніх розкопок під відкритим небом розташований Археологічний комплекс. Відкрито в 1980 році. Включений ЮНЕСКО до Списку всесвітньої культурної спадщини. Тут представлені об’єкти різних датуються III-V ст. н.е .. Це різноманітні мозаїки з зображення ми героїв древніх легенд і міфів, будинки, базиліки, гробниці і багато іншого.
Також в Пафосі знаходиться стародавній некрополь – Королівські гробниці. Розкішні, прикрашені фресками і колонами, усипальниці і гробниці датуються III-V ст. до н.е.

Лімассол
Музей під окритія небом – стародавнє місто Курион. Заснований в XII в. до н.е. У IV столітті був зруйнований від сильного землетрусу, проте частина міста збереглася до наших днів. Тут представлені чудові римські мозаїки, древній театр, де проходили постановки класичні трагедії Софокла, Евріпіда, Арістофана. Сьогодні також проводять концерти Тут і зараз грецької музики та подання.
Гори Троодос – красиві гірські пейзажі. Можливість відчути всю пишноту природи. Тут можна зробити пішу прогулянку, побачити прекрасний водоспад Каледонія, прогулятися до гірського села і побачити монастирі Троодоса.

Ларнака
Церква Святого Лазаря, побудована на місці гробниці Святого Лазаря. Тут збереглися чудотворна ікона і мощі святого.
Фортеця міста Пафос – форт, побудований за часів Олександра Македонського. Неодноразово фортецю перебудовували, руйнували, а в XIX столітті вона була розібрана і на її місці утворилася каменоломня. До наших днів збереглася лише частина.

Протарас

Океанічний акваріум який працює цілий рік. Тут міститься більше 1000 видів риб і представників морського царства. Крім риб тут також є вольєри з крокодилами і морськими пінгвінами, в загальному, є на що подивитися!

Прямо в центрі Протараса, знаходиться майданчик для шоу, знамените на весь острів. Це шоу «Танцюючих Фонтанів». Шоу починає роботу 1 травня, а закінчує 31 жовтня. Обов’язково відвідайте це уявлення. Під прекрасно підібрану музику, струменя води танцюють для вас, все в колірних променях. Це приголомшливе видовище! Шоу проводиться вечорами.

Церква Святого Іліаса особлива тим, що знаходиться на високій скелі, куди веде облаштована сходи. Коли піднімаєшся нагору, то відкривається мальовничий вид на весь курорт Протарас і далеко за ним. Поруч з церквою росте «дерево бажань», якщо зав’язати на ньому стрічку і при цьому загадати бажання, що воно обов’язково збудеться. Церква знаходиться по верхній дорозі, недалеко від центру.

Також, необхідно згадати мис Каво Греко. Це заповідна місцевість знаменита своїми морськими печерами і береговою лінією химерної форми. Сюди можна дістатися на автобусі або машині, рухатися необхідно по трасі в Айа-Напу. Тут виходять гарні романтичні фотографії, наприклад, на «Мосту грішників» або «закоханих» – все говорять по-різному. Якщо пара поцілується на цьому містку, то бути їм вічно закоханими в один одного. А також в районі Каво Греко прямо при дорозі знаходиться та сама лавка біля самотнього дерева у якій робляться так багато вдалих весільних фотографій.

Айя Напа

Монастир Айя-Напа (Agia Napa Monastery). Монастир будувався венеціанцями в 16 столітті і мав стати католицьким, але які прийшли незабаром на острів турки передали монастир православної громаді острова. На цій посаді він проіснував до 18 століття. В даний час за прямим призначенням використовується лише монастирська церква. Пам’ятка монастиря – критий фонтан. Легенда оповідає, що фонтан спорудили в пам’ять про одну з черниць, молодій дівчині – венеціанці. Вона належала до знатного роду, але закохалася в бідняка. Їх шлюб не відбувся через незгоду батьків дівчини. Зневірившись, вона стала черницею. Монастир з 1978 року – екуменічний центр, тобто центр руху за об’єднання всіх християнських конфесій.

Каплиця Айя Варвара (Agia Varvara Chapel) .Находітся в західній частині містечка. Побудована в візантійський період. Була повністю зруйнована під час землетрусу і лише недавно відновлена. Як свідчить легенда, батько віддав красуню Варвару на тортури за вірність християнству. Коли ж вона залишилася тверда в вірі, він відрубав їй голову, і тут же був вражений блискавкою. Навколо церкви виявили древні колодязі, якими, як вважають, користувалися ранні християни, що ховалися в тутешніх печерах від переслідувачів.

Каталімата (Katalimata). Візантійський поселення в західній частині Айя-напи. Назву пов’язують зі страшним голодом, що вразила Кіпр після довгої посухи. Саме в ці часи, на початку 4 століття, Свята Єлена, мати візантійського імператора Костянтина, побувала на Кіпрі. “Лімос” по-грецьки означає “голод”. “Каталіма” – “знищений голодом”. На щастя, про колишні негаразди нагадує тільки назва. Нині Каталімата – веселий і багатий район.

Музей морського життя (Marine Life Museum) .Тут зібрані експонати, що розповідають про життя морських мешканців Середземномор’я протягом багатьох мільйонів років.

Морський парк (Marine Park) .Тут влаштовуються вистави за участю дресированих дельфінів.

Аквапарк (Waterworld Waterpark). Найбільший в Європі тематичний аквапарк. Всі атракціони присвячені історії та міфологічних сюжетів Стародавньої Греції. Дизайн заснований на елементах історії Стародавньої Греції, з безліччю колон, статуй, кам’яними містками і фонтанами. На території парку знаходяться канали, водні гірки, під час спуску з яких швидкість ковзання може досягати 40 кілометрів на годину. Тут можна зійти на «Гору Олімп», або, проїхавши по тунелю «Медуза», пірнути в басейн «Атлантида».

Send a request

Send a request:

HOT AIRLINES from Lviv, Kiev and other cities of Ukraine
Minimum prices for tours with departures in the next few days for 1 person in a double room.

Find the tour

Subscribe to our newsletter!