Loading

Екскурсії

Відень
Ми пропонуємо Вам побувати в центрі Відня. Собор Stefansdom на площі св. Штефана – старовинний символ Відня. Тепер підемо по найгарнішій вулиці Відня – Грабен, вулиці що виникла на місці давньоримського рову. Грабен – серце Відня, вона зберігає велику кількість видатних пам’яток. Головна «Чумна Колонна». Неподалік – два фонтани, названих в честь найбільших святих. Неможливо проминути і куполи Петерскірхе. Зараз, пройшовши Грабен до кінця, Ви побачите не менш цікавий древній собор – колишню придворну церкву Міхаелеркірхе, на площі Міхаелерплатц. І знову перед Вами розкіш та могутність – колишній імператорський палац Хофбург, який зараз відкритий архітектурний комплекс. Площа Героїв, гармонійно вписується в архітектурний комплекс. Останній етап Хофбурга – Новий Бург, який побудований на межі XX сторіччя. Хойен Маркт – найдревніша віденська площа. Церква св. Рупрехта – древня церква міста.
Загальна екскурсія по місту (автобусом або автомобілем) включає в себе Бульварне кільце, Оперний театр, відомий своїми щорічними балами, резиденцію австрійських імператорів Гофбург, Ратушу, собор Св. Стефана. Далі до Дунаю, повз парк розваг Пратер. Можна (за бажанням) відвідати незвичний будинок архітектора-художника Гундертвассера.

Віденський ліс
Екскурсія з оглядом найдревніших куточків південної частини Віденського лісу. Ви відвідаєте містечко Баден, де Моцарт колись створив свою «Чарівну флейту». Сірчані джерела, що мають високі лікувальні властивості, зробили Баден одним з найулюбленіших європейцями і в той же час найелегантнішим водним курортом Австрії. Далі екскурсія продовжується в романтичній долині Хеленталь з відвідуванням мисливської хатини в селищі Майерлінк. В монастирі Святого Хреста можна побачити готичну королівську усипальницю роду Бабенбергоф. Поруч знаходиться і середньовічна фортеця Ліхтенштайн.

Зальцбург
Ви оглянете історичні квартали Нового міста, «містечко ремісників». Перед Вами відкриється у всій своїй величі один з символів Зальцбургу – Хоєнзальцбург – фортеця XI сторіччя. По цих сходах Ви попадете в «фестивальний» район, а звідти – до Університетської площі та будинку в стилі рококо, де народився Вольфганг Амадей Моцарт. Зальцбург – яскравий приклад архітектури в стилі бароко. Підтвердження тому палацо-парковий ансамбль Мірабель з його терасами, фонтанами, скульптурами. Огляньте будівлю Ратуша, монастир капуцинів.

Столиця Нижньої Австрії м.Санкт Пельтен
Саме старе австрійське місто і наймолодша столиця федеральної землі, населення – 50 тис. чоловік. Ратуша – Міський Театр – Музей “Їм Хоф” (вул. Хессштрассе) – Кармелітерхоф (будинок, побудований у стилі барокко, історичний музей Нижньої Австрії і музей сучасного мистецтва) – пішохідна зона на вул. Линцер Штрассе.

Озера Лунцер Зеї та Ерлауфзее
В Нижній Австрії озера Лунцер Зеї та Ерлауфзее знаходяться в мальовничих підніж Альпійських гір: їхя кришталево чиста вода, як магніт привертає увагу купальників і аматорів віндсерфінгу. Північний кордон, що знаходяться уздовж, Австрії з Чеською Республікою незліченні маленькі озера і ставки району Вальдфиртель виглядають зовсім інакше. Оточені густими хвойними лісами, вони також залучають до себе відпочиваючих, лише деякі з них придатні для купання, наприклад, що знаходиться в Лисхау озеро Херрентайх. У більшості з цих озер розводять рибу, головним чином коропа. Своєрідним раєм для любителів водяних видів спорту від мала до велика є озеро Оттенштайн.

Цікаві факти
1. Найбільші композитори світу — Моцарт і Штраус уродженці саме даної держави. Крім того, Фердинанд Порше — відомий створенням одних з найдорожчих автомобілів «Porshe», знаменитий кіноактор Арнольд Шварцнегер, а також психоаналітик Фрейд — всі вони вихідці Австрії.
2. Австрія є країною з одним з найвищих рівнів життя у світі, і Відень майже завжди стоїть першим в списку найбільш впорядкованих столиць світу.
3. Державний прапор Австрії вважається одним з найдавніших на планеті. Історія появи починається у 1191 році.
4. Цікаво, що вік, з якого люди можуть починати приймати участь у виборах в Австрії — 19 років. Всупереч тому, як у всіх державах цей вік дорівнює 18 рокам.
5. Жителі Австрії працюють по 45 годин на тиждень. У них це не вважається переробкою, це — норма життя. Саме тому їх називають головними трудоголіками на планеті.
6. На території Австрійської держави існує найбільше кладовище у Європі. Воно зберігає в собі близько 3 млн людських душ.
7. Якщо ви любите подивитися на світ з висоти пташиного польоту, тут вам представиться унікальна можливість не тільки «політати», але й побувати на самому старовинному «чортовому» колесі.
8. Австрія славиться і незвичайними поселенцями. Так, є жителі, що живуть на висоті більше 2 тис. м над рівнем моря. Називається таке поселення Хохгурль.
9. Австрійська держава — улюблений курортний відпочинок для багатьох туристів. А ще, майже всі, хто відвідує цю країну, повинен хоча б раз станцювати вальс. Адже Віденський вальс зародився саме тут.
10. Більше 3500 підйомників існує на території Австрії. Вона займає третє місце за кількістю такого виду транспорту.

Send a request

Send a request:

HOT AIRLINES from Lviv, Kiev and other cities of Ukraine
Minimum prices for tours with departures in the next few days for 1 person in a double room.

Find the tour

Subscribe to our newsletter!