Loading

Столиця: Київ

Офіційна мова: українська

Валюта: гривня

Час: EET (UTC+2) літній час – EEST (UTC+3)

Населення: 42 703 946 осіб.
В даний час більшість населення країни складають українці (згідно з останнім переписом населення (2001 рік) їх питома вага склала 77,82% від усього населення країни). Другою за чисельністю народ – росіяни (їх частка перевищує 17,28% населення). Порівняно великими етнічними групами населення України є: білоруси (0,57%), молдавани (0,54%), кримські татари (0,51%), болгари (0,42%), угорці (0,32%), румуни (0,31%), поляки (0,30%) та інші.

Релігія: християнство
Україна – релігійна країна. Близько 85% населення сповідують православ’я, 10% – католицизм (римо-католики і греко-католики), 3% – протестантизм. Існують мусульманські та іудейські громади.

Державний устрій: Парламентсько-президентська республіка

Телефонний код: +380

Клімат
Клімат країни помірно-континентальний. Його особливість – підвищення континентальності з заходу на схід. У зв’язку з цим літо сухіше і тепле, а зима – більш холодна і малосніжна. Найхолоднішим місяцем вважається січень з середніми температурами від 0 ° C до -7 ° C, а найтеплішим – липень зі середніми температурами від +18 ° C до +23 ° C. На півдні середня температура повітря понад чотири місяці в році зберігається на позначці вище +20 ° C. На заході країни такі показники тримаються близько трьох місяців. Температуру нижче 0 ° C градусник показує на протязі одного-двох місяців на півдні і майже чотирьох місяців – на півночі.

Кухня
Кожен народ пишається своїми кулінарними винаходами, і ми з вами не виняток. Українська кухня своєрідна, смачна і ситна. Можливо, наші частування не можуть похвалитися вишуканістю, як французькі, або гостротою, властивої грузинської або мексиканської кухні, великою кількістю морепродуктів, як в середземноморських країнах. Але хто відмовиться від добавки, спробувавши український борщ або вареники? Тим більше що з різних причин кухня України дуже відрізняється по регіонах, і для багатьох з нас це стане справжнім відкриттям. За нашій країні можна робити справжні кулінарні тури. Один тільки борщ має десятки рецептів, і запорізький борщ з кислою капустою, звичайно ж, відрізняється від класичного полтавського варіанту або від закарпатського родича.

Туризм
За даними рейтингу Всесвітньої туристської організації Україна займає восьме місце в Європі за кількістю туристів. Україна є країною, що стоїть на перехресті між центральною та східною Європи, між північчю і півднем. Гірські хребти Карпат підходять для катання на лижах, походів, риболовлі та полювання. Берегова лінія Чорного моря є популярним місцем для відпочинку влітку. Україна має власні виноградники, які виробляють природні вина, руїни древніх замків, історичні парки, православні та католицькі церкви, кілька мечетей і синагог. Київ, столиця країни, має багато унікальних памяток таких як Софійський собор і широкі бульвари. Є й інші міста, добре відомі туристам — порт-місто Одеса і стародавнє місто Львів на заході.

Send a request

Send a request:

HOT AIRLINES from Lviv, Kiev and other cities of Ukraine
Minimum prices for tours with departures in the next few days for 1 person in a double room.

Find the tour

Subscribe to our newsletter!