Loading

Шрі-Ланка – дивовижний острів, розташований в Індійському океані, де гармонійно поєднуються спокійний пляж і активні екскурсійні маршрути. Держава з давньою історією, яскравою різноманітною флорою і фауною, піщаними пляжами і доброзичливими жителями.

Острів відділений від півострова Індостан Полкською протокою і Манарська затока, між якими знаходиться Адамов міст – ланцюг мілин і коралових островів довжиною 30 км. Згідно з легендою Адам, вигнаний з раю на землю (на о. Шрі-Ланка), пройшов по Адамову мосту на материк, а потім, по цьому мосту на Шрі-Ланку прийшли перші люди.

Туристичний сезон тут триває цілий рік, і в який би час року ви не вирішили відвідати країну, Шрі-Ланка зустріне вас сонячною погодою і теплим океаном. Температура повітря більшості районів в діапазоні 25 – 30 ° С, а води цілий рік – 25 – 27 ° С.
Зелень чайних плантацій, шум Індійського океану, мудрість аюрведи і тиша стародавніх буддійських монастирів – все це чекає туристів на острові. Незалежно від того, чи бажаєте ви насолодитися відпочинком в п’ятизірковому готелі або попірнати з аквалангом серед різнокольорових тропічних риб в пошуках затонулого середньовічного корабля, Шрі-Ланка запропонує відповідне місце для задоволення будь-якого вашого бажання і примхи.

Шрі-Ланка – цілорічне напрямок. Завдяки близькості до екватора і кліматичних особливостей відпочинок на острові доступний в будь-який час року, але на різних узбережжях, таких як: Західне, Південне і Східне.

Send a request

Send a request:

HOT AIRLINES from Lviv, Kiev and other cities of Ukraine
Minimum prices for tours with departures in the next few days for 1 person in a double room.

Find the tour

Subscribe to our newsletter!