Завантаження

НЕ рекомендовані готелі Стамбула

Reydel Hotel

Готель знаходиться досить близько до метро, автобусної зупинки і причалу. Безкоштовний Wi-Fi і чуйний персонал, а ось в іншому - без компліментів. Жахливий район: задвірки Гранд-базару зі складами, нічліжками для торговців і сумнівною публікою. Запах цвілі у всіх приміщеннях. Ремонт був «давно і неправда», номери маленькі, брудні і зношені. Неякісне і вкрай рідкісне прибирання, про зміну рушників тут не чули. Бувають перебої з електрикою, часта відсутність гарячої, а іноді і холодної води. Не скрізь щільно закриваються вікна. Убогий сніданок!

Preferred Hotel Old City

800 м від центру - це, безсумнівно, плюс, за всіма іншими параметрами - одні суцільні мінуси. Бруд і убогість, текстиль, меблі та сантехніка - всьому давно пора «відправитися на спокій», віконні та дверні замки працюють дуже погано. Змішувачі течуть і не прочищені сливи, тому застоюється вода. Кондиціонер засмічений. Таргани !!! А в коридорах стоять запахи тютюну і каналізації

Old City Family Hotel

У співвідношенні з ціною - стерпно, але іноді краще заплатити трохи більше, щоб не зіпсувати собі відпочинок. Готель розташований в дуже шумному місці. Номера брудні, тісні і прокурені. Сніданки скромні і сервіруються за системою «хто не встиг - той запізнився». Туго з прибиранням і виносом сміття. Несподівана і необгрунтована відміна броні готелем - часта історія

Sirma Sultan Hotel

Назва багатообіцяючі, як і фото в інтернеті. На ділі ж, все: від розташування до клієнтоорієнтованості персоналу, заслуговує найнижчих оцінок і термінової роботи над помилками. Номера потребують ремонту, в них брудно і сиро, прибирання - тільки якщо попросити, меблі в жалюгідному стані. Цвіль і протікають труби у ванній кімнаті. Свіжість білизни - під питанням. Сніданок убогий і одноманітний. Байдужий персонал, що не реагує на прохання і зауваження постояльців.

Monarch Hotel Istanbul

Готель, одна назва якого - це заявка на успіх. Але королівський відпочинок гостям тут точно не світить. В готелі немає ліфта (валізи на свій поверх ручками). Слабке опалення в зимовий період. Неякісне прибирання номерів, погана шумоізоляція, душова і раковина крихітних розмірів. Можуть без узгодження переселити в інший номер під час відсутності гостей.
Надіслати запит

Відправити запит на путівку:

ГАРЯЧІ авіатури зі Львова, Києва та інших міст України
Мінімальні ціни на тури з вильотом в найближчі кілька днів на 1 особу в двомісному номері.

Підібрати тур

Підпишіться на розсилку!